Nastala chyba při přehrávání videa.
 • alchac
  ****

  Představte si Batmana ve Světě zítřka, přisypejte pár deka art deca a dostane Muže Stínů. Ergo výtečná, vizuálně velice povedená, dobrodružná komixovka se vším, co k ní patří. Včetně vynikajícího soundtracku.(17.11.2013)

 • LiVentura
  ****

  Velmi propracovaný komiks s typicky americkými rysy hrdinství a vlastenectví... zběhlý Američan uteče do Mongolska, kde se stane šéfem bandy místních hrdlořezů, vybuduje si silný post, je povolán do tajemného chrámu, kde jej "Mistr" zasvětí do skrytých tajemství "boje s nepřítelem"... Je vyvolen, aby chránil svět a zároveň vykoupil své hříchy z mongolských končin pod hávem a v masce tajemného hrdiny "Stína".. :-)(17.4.2011)

 • Divočák
  ***

  Poprávu zapomenutá komiksová adaptace. Mulcahymu látka nedrží po rukama, film postrádá jakýkoliv silnější moment, slušného záporáka a kape z něj naivita na každém kroku. Baldwin se navíc do role superhridny vůbec nehodí a Mongolové bez povšimnutí pobíhající New Yorkem působí nanejvýš trapně. Slabé tři.(3.4.2008)

 • kosta73
  ***

  V obleku to sice ještě jde, ale jinak se Baldwin na roli komixového hrdiny dle mého názoru absolutně nehodí, ve scénáři je bezpočet naivních míst a infantilně působících dialogů. Ale jinak to vůbec nebylo špatné a musím uznat, že mě Muž stínu velmi příjemně překvapil, neboť obsahuje pár skutečně lahůdkových míst hodných zapamatování.(24.6.2007)

 • Visáč
  **

  Baldwin v roli superhrdinu postráda charizmu a dej nedokáže strhnúť ani vo chvíľach, keď mu ide o život. John Lone v stereotypnej fumanchuovskej karikatúre je ďalší fail tejto po právu zabudnutej komiksárny. Vcelku slušná výprava dokáže sem-tam vykúzliť retro atmosféru New Yorku, ale ináč je to bieda. Potlesk aspoň pre Jerryho Goldsmitha a Penelope Ann Miller, ktorej to v dobových kostýmoch fakt sekne.(20.1.2017)

 • - Předlohou hlavního hrdiny je stejnojmenná postava The Shadow, která se objevila nejdříve v povídkách vysílaných v rádiu, později byly její příběhy i dramatizovány, publikovány a dostalo se i na komiksy. Adaptaci příběhu zpracovala i společnost DC Comics. (dokec)

 • - Hlas The Shadowa v radiovém vysílání obstarával po dobu přibližně jednoho roku Orson Welles. (dokec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace