The Boy

• USA The Boy (více)

Greta je mladá Američanka, která začne po svém příjezdu do Anglie pracovat jako chůva v odlehlé vesnici. Po nástupu na místo zjistí, že osmiletý chlapec, o kterého se má starat, je porcelánová panenka v životní velikosti. Jeho rodiče mu věnují stejnou péči jako jejich předchozímu živému, který před dvaceti lety zemřel a s jehož smrtí se stále nemohou vyrovnat. Rodiče pro Gretu připraví seznam činností, podle kterého má o chlapce-panenku pečovat. Gretě je ovšem list nejprve k smíchu a dělá si z přísných pravidel legraci. Až po řadě rušivých a nevysvětlitelných událostí si Greta s hrůzou uvědomí, že práce chůvy v této rodině bude asi její nejhorší noční můra. Vypadá to, že panenka je skutečně naživu! (Bohemia MP)

Krastom

Lauren Cohan je moc krásná herečka. Udržela si moji pozornost od začátku až do konce filmu. Jinak The Boy bych zařadil spíše mezi ty průměrnější thrillery. Co mě ale překvapilo bylo rozuzlení. Myslel jsem, že je ten kluk mrtvý. ()

Pelidor

Další z řady hororů,kdy člověk napjatě čeká na konci nějaké neuvěřitelné rozuzlení a když ten konec, přijde nestane se vůbec nic. ()

luke1

Slušný film, slušný nápad a překvápko na konci. A taky se evidentně Lauren naučila v the walking dead slušně zahrát strach... ()

C.A.T.

Čekala jsem duchařinu, té jsem se nedočkala..To by se dalo ještě vcelku i dobře snést, ale to, co se vyklubalo z tohoto...Děkuji nechci. P.S. Tu chlupatou hruď našeho "milého" Boye mám stále před očima... ()

kratajirka

Film s očekávaným průběhem a neočekávaným vyvrcholením. Zajímavý námět na horor, který opravdu hororem byl. Chtělo to více napětí, a možná bych přidal i čtvrtou hvězdu. Nicméně si zasluhuje poměrně slušné hodnocení. Pěkná holka ta Lauren co? :) ()

perteus

Začíná a probíhá to jako klasický duchařský film. Tajemná loutka, nahrazující syna, jenž uhořel za záhadných okolností v domě. Prapodivný rodiče, kteří se k loutce chovají, jako k živému tvoru. Dívčina z USA, která prchá před agresivním přítelem, jenž se tam také ukéže, a má loutce dělat chůvu, zatím co rodičové vyrazí na zaslouženou dovolenou, a rádoby vtipný a hezký zásobovač, který se rozhodl tu krásku z USA sbalit. Jenže ouha. Loutka je proti. Takže místo toho, aby slečna plnila své povinnosti a dodržovala pravidla, která dostala od ročiů, prochází se po baráku, plánuje večerní dovádění a nakonec se ještě diví, že se začnou dít divné věci. Fakt už jí z toho nakonec hrabe tak, že i my začneme věřit, že ta loutka je vzdálený příbuzný paneky Chuckie.. Originalita se cení. Ale ty hloupé chyby a nelogické věci v ději ne. ()

KcarlosK

Film obsahuje zajímavý paradox. Závěrečný twist vám ukáže, že všechno je trochu jinak, ale zároveň tím film přestane absolutně dávat smysl. Ale u hororů si cením každého dobrého pokusu. Tenhle žánr si je zaslouží. ()

audrey.ley

Zpočátku hodně dobrá duchařina, ze které mi běhal mráz po zádech. To však skončilo, jakmile hlavní hrdince došlo, že Brahms není jen obyčejná porcelánová panenka, od té doby to ovšem byla lehká nuda. A pak přišlo finále, které mě ani neurazilo, ani nenadchlo. 2,5 * ()

lukluk28

Průměrný a příjemný horor, avšak s nečekaným koncem, který mě velice překvapil. Není to klasická duchařina a posednutá panenka, jak jsem si myslel. ()

Zacharod

Kromě příjemného hereckého obsazení nemá film co nabídnout. Tvůrci by si měli uvědomit co je za rok a došel by jim fakt že když panenka pootočí hlavu tak se z toho nikdo neposere. Fakt špatnej film. ()

r3musko

Tento film nie je nič pre mňa. V zmysle, že takáto duchárčina ma dokáže vystrašiť najviac. Úplne dokonalé by to bolo, keby sa hlavná postava správala reálne, že by sa s ňou dalo stotožniť. Bohužiaľ to nie je tento prípad. Aj napriek tomu (a vďaka zaujímavým dejovým zvratom) hodnotím nadpriemerne. ()

Dalajlada

Pěkně natočené s fajn duchařskou artmosférou. Závěr mě sice překvapil, protože film se vyvíjel jinak, ale dal se očekávat a otevřený konec naznačoval, že bude další díl. A ano jo. ()

matko2351

Skoro pocas celeho filmu, som mal pocit ze to bude lacna ducharina. Ale ten zaver je jednoducho paradny. Preto to vysoke hodnotenie. ()