MasterChef Česko (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2015, 19x60 min

Jiří Charvát
  • Nail

Jediné na tomhle pořadu mě baví to jídlo a fantazie soutěžících. Porotci só na vyliskání.....pohledy, kecy a povýšenost....atributy co přímo nesnáším. Kdyby alespoň byli trocha vtipní jak Zdenda....tohle je z tohoto pohledu příšerné a kolikrát až nesnesitelné. Zajímalo by mě, zda někdo s této trojice je dobré mimo svůj obor. Moc bych na to sice nesázel, ale zatlouct skobu na obraz by dělal asi všem třem kuchtíkům problémy.(19.10.2015)

Je to neuveřitelné, ale Nova se poučila ...... už to samo o sobě by stačilo na film a ukápla by u něj jistě nejedna slza. Vymazali naprosto debilní a vyžilou Peštovou, zbavili se otravného multikulti v podobě slováků a jako porotu vybrali umírněnější a kolegiálněji působící trojku. Tím se dostali alespoň na průměrnou show o vaření. Bohužel to v době, kdy v ČR vládne všem (nejenom gastro) reality show Pohlreich, není žádná velká sláva ......(12.10.2015)

• LencaN

Nejhorší na MasterChef Česko jsou porotci. Jsou protivní jakoby roky nespali, jsou arogantní, sice jsou možná šikovní a hodně dokázali, ale nemusí se proto vozit po soutěžících. Čekala bych, že se tady člověk třeba i něco naučí, ale vychytávky či kulinářské postřehy tu nejsou skoro vůbec, možná tak jeden v jednom dílu. Naopak nejlepší na MCH je pozorovat, jak se rodí nové recepty, jak se soutěžící snaží splnit zadání, i když třeba nikdy nic takového nevařili a zkouší něco poprvé. To klobouk dolů, protože vymyslet takové věci pod tlakem a ještě aby to krásně vypadalo i chutnalo tak to je opravdu majstrštyk.(22.10.2015)

S čím srovnávat, s americkým originálem či s českým megaprůserem z roku 2012? V prvním případě je to na dvě a v druhém na čtyři hvězdy. Porota je veskrze sympatická, možná až moc umírněná. Kalina vládne, Fichtner je přísný a Raditsch je tam zatím tak trochu omylem. Bohužel je až moc vidět, jak malým rozpočtem show disponuje, papundeklové kulisy pravděpodobně podědili po superstar a něco možná ještě z Hip Hap Hop a nad vším ční Ariel. Uvidíme, jak dál, ale zatím to svůj účel splňuje.(13.10.2015)

• Tommassi3

O nic lepší než předchozí bratrovražedný Masterchef.. Jen další tupá novácká franšíza, navíc - A to mě zaráží a irituje nejvíc.. - s bezezbytku špatným řemeslem, které zcela míjí tu oslavu gastronomie a činí z pořadu jen duchapustou reality show.. Svícení, střih i samotné snímání, všechno špatně !! To se pak jednomu nesbíhají sliny, které by ho ponoukaly vykrást vlastní lednici, ale pouze sliny zuřivosti.. Jen znovu prázdné a v souvislosti s originální show pomýlené zaplnění nováckého vysílacího času..(29.11.2016)

• - Vítězem první řady se stal Roman Kotlář. (SONY_)