poster

MasterChef Česko (TV pořad)

Soutěžní / Reality-TV

Česko, 2015, 19x60 min

Režie:

Jiří Charvát
(další profese)
 • Nail
  **

  Jediné na tomhle pořadu mě baví to jídlo a fantazie soutěžících. Porotci só na vyliskání.....pohledy, kecy a povýšenost....atributy co přímo nesnáším. Kdyby alespoň byli trocha vtipní jak Zdenda....tohle je z tohoto pohledu příšerné a kolikrát až nesnesitelné. Zajímalo by mě, zda někdo s této trojice je dobré mimo svůj obor. Moc bych na to sice nesázel, ale zatlouct skobu na obraz by dělal asi všem třem kuchtíkům problémy.(19.10.2015)

 • amyth
  ***

  Je to neuveřitelné, ale Nova se poučila ...... už to samo o sobě by stačilo na film a ukápla by u něj jistě nejedna slza. Vymazali naprosto debilní a vyžilou Peštovou, zbavili se otravného multikulti v podobě slováků a jako porotu vybrali umírněnější a kolegiálněji působící trojku. Tím se dostali alespoň na průměrnou show o vaření. Bohužel to v době, kdy v ČR vládne všem (nejenom gastro) reality show Pohlreich, není žádná velká sláva ......(12.10.2015)

 • LencaN
  **

  Nejhorší na MasterChef Česko jsou porotci. Jsou protivní jakoby roky nespali, jsou arogantní, sice jsou možná šikovní a hodně dokázali, ale nemusí se proto vozit po soutěžících. Čekala bych, že se tady člověk třeba i něco naučí, ale vychytávky či kulinářské postřehy tu nejsou skoro vůbec, možná tak jeden v jednom dílu. Naopak nejlepší na MCH je pozorovat, jak se rodí nové recepty, jak se soutěžící snaží splnit zadání, i když třeba nikdy nic takového nevařili a zkouší něco poprvé. To klobouk dolů, protože vymyslet takové věci pod tlakem a ještě aby to krásně vypadalo i chutnalo tak to je opravdu majstrštyk.(22.10.2015)

 • Lewisssek
  ****

  S čím srovnávat, s americkým originálem či s českým megaprůserem z roku 2012? V prvním případě je to na dvě a v druhém na čtyři hvězdy. Porota je veskrze sympatická, možná až moc umírněná. Kalina vládne, Fichtner je přísný a Raditsch je tam zatím tak trochu omylem. Bohužel je až moc vidět, jak malým rozpočtem show disponuje, papundeklové kulisy pravděpodobně podědili po superstar a něco možná ještě z Hip Hap Hop a nad vším ční Ariel. Uvidíme, jak dál, ale zatím to svůj účel splňuje.(13.10.2015)

 • Tommassi3
  *

  O nic lepší než předchozí bratrovražedný Masterchef.. Jen další tupá novácká franšíza, navíc - A to mě zaráží a irituje nejvíc.. - s bezezbytku špatným řemeslem, které zcela míjí tu oslavu gastronomie a činí z pořadu jen duchapustou reality show.. Svícení, střih i samotné snímání, všechno špatně !! To se pak jednomu nesbíhají sliny, které by ho ponoukaly vykrást vlastní lednici, ale pouze sliny zuřivosti.. Jen znovu prázdné a v souvislosti s originální show pomýlené zaplnění nováckého vysílacího času..(29.11.2016)

 • - Vítězem první řady se stal Roman Kotlář. (SONY_)