Vizuální manýrismus tak urputný, až jsem měl nutkání hodit telku z okna. Jenže co naplat, Sorrentino je možná pozér, který se opájí barvami a hrátky s kamerou, ale nakonec jsem se po půlhodině zpěčování podvolil a začal z plna hrdla užívat. Drive posledních deset minut je jak od Greengrasse. Tady tuším velký dobrý…(23.1.2020)

Ten Sorentino ještě není v klatbě ? Úžasný scénář, tak promakaný a vrstevnatý, přitom to podává tak lehce stylem a vtipem Romanzo popolare. Je to filmařský Bůh, proto zvládl zaneprázdněného J. Lawa odpočívat chytře v komatu, geniálně dosadil Malkovitche a nový prostor využil k novým provokacím bez bázně a hany . Sláva mu ! Klidně dám deset hvězd.(6.2.2020)

:))) To se musí vidět. :))) Ne každý z toho bude rozesmátý jako já, ale já se bavila královsky. Sorrentino je magor.(8.3.2020)

Pěkný rozjezd...(17.1.2020)

Naprosto neskutočná vec, z openingu disco jebtišiek som si temer strekol a zvyšok rozhodne nezaostal. Fascinujúca reminiscencia súčasného "heretika" na stolci Františka, dotiahnutá do extrému a hlavne perfektný Voiello. A bude schizma, ne že ne. Sorrentino nehrá podľa seriálových pravidiel, ide si svoje a to je dobre. V tomto sa podobá Lynchovi. A to je tiež dobre lebo ide kvalitatívne rovnaké bomby len inak natreté. 10/10(20.1.2020)