The Trial (S01E07) (epizoda)

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 2019, 26 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

// Upíří camea FTW! :) Seriál si ospravedlnil svůj vznik už druhou epizodou, nicméně po tomhle díle je to teprv must-see snad pro všechny fanoušky původního filmu.(12.5.2019)

• DwayneJohnson

Vidět všechny tyhle herce a herečky, byť jen na pár minut v peckovním upířím soudu, tak tomu já říkám zážitek. Hlavně za ně nakonec dávám plnou palbu, což nikterak nesnižuje kvality tohoto seriálu, který pomalu, ale jistě šplhá v mém hodnocení až úplně nahoru.(15.5.2019)

"Protože jsme byli sjetí a nepamatujem si jaks zemřel, na znamení úcty jsme se rozhodli tě pohřbít mezi dvěma z mých oblíbených vagín: mé ženy, a samozřejmě mé matky." ____ Óda na dysfunkční vampirismus v takřka bezchybným tributu celovečernímu mockumentu s původním castingem, nevyjímaje takových excelentních cameí jako Tilda Swinton, Evan Rachel Wood, Dave Bautista, Danny Trejo anebo Wesley Snipes jako madafakin Blade! 10/10 záležitost....(16.5.2020)

Wesley !(16.5.2019)

Tak přeci jenom není tahle seriálová upíří trojka jen náhradou herci z filmu! Viago, Deacon a Ladislav se v této epizodě objeví jako upíří rada. Tenhle sitcom mě vážně baví! Svižné, vtipné epizody jsou pořád lepší a už i na herce jsem si zvykl, paráda!(11.5.2019)