Upíři se musí bránit, zatímco je mezinárodní upírský tribunál soudí za jejich přestupky. (HBO Europe)

molcan2

Po smrti starého upíra musí skupina predstúpiť pred súdnu radu. Ak budú usvedčení, bude s nimi skoncované, pričom ako kat bude použité slnko. Samozrejme, z predchádzajúcej epizódy vieme, že Guillermova neopatrnosť zabila starca a spálila ho na popol. Vtipná je však zaujímavá porota. Nie som fanúšikom súčasných upírskych filmov, takže sa v postavách ani trochu nevyznám. Mnohé z nich sa však v tejto epizóde objavujú. Guillermo je naozaj hrdinská postava, ale nikdy nedostane šancu ťažiť zo svojich činov. Opäť musí byť nútený držať palce a niekto, niekde, musí ukázať, že nie je zodpovedný za smrť. ()

DwayneJohnson

Vidět všechny tyhle herce a herečky, byť jen na pár minut v peckovním upířím soudu, tak tomu já říkám zážitek. Hlavně za ně nakonec dávám plnou palbu, což nikterak nesnižuje kvality tohoto seriálu, který pomalu, ale jistě šplhá v mém hodnocení až úplně nahoru. ()

Sayko

Tak přeci jenom není tahle seriálová upíří trojka jen náhradou herci z filmu! Viago, Deacon a Ladislav se v této epizodě objeví jako upíří rada. Tenhle sitcom mě vážně baví! Svižné, vtipné epizody jsou pořád lepší a už i na herce jsem si zvykl, paráda! ()

dO_od

// Upíří camea FTW! :) Seriál si ospravedlnil svůj vznik už druhou epizodou, nicméně po tomhle díle je to teprv must-see snad pro všechny fanoušky původního filmu. ()