Plážový klub Lindsay Lohan

(pořad)
  • USA Lindsay Lohan's Beach Club
Reality-TV
USA, 2019, 41 min

Herečka, zpěvačka a podnikatelka Lindsay Lohan rozšíří svoje království na luxusní ostrov Mykonos, kde otevře svůj nový klub, Lohan Beach House. Ale nebude na to sama. (MTV)

Vabr odpad!

Tohle je vůbec první filmová věc (film, seriál, pořad...), kterou vypínám kvůli hudbě. Ano, čtete správně - kvůli hudbě! Je to tak strašně nekoukatelný, protože je přes ten hudební doprovod, který jede doslova od začátku do konce, nejde vůbec slyšet a zvlášť, když mají zvláštní přízvuk nebo to jsou cizinci, tak to už vůbec! První díl je úplně celý jen o zaměstnancích a VIP hostech, což bylo provedeno dost nudně a ještě k tomu tam dávali flashforwady nějakého jejich průseru nebo roztržky atd., což mě dost vytáčelo, když na to chci vyčkat a ne to sledovat ve zrychleným flashorwadu hned v úvodním dílu. Prostě jsem byl donucen 1. díl skipnout a jít na druhej, ale pak mi přišlo, jako bych z nějakého důvodu sledoval jinej díl, protože to nemělo nějakou pořádnou návaznost a scény působily hodně nahodile. Nakonec jsem se ujistil a díval jsem se správně. Hrozně mě Beach Club zklamal a nechápu celkově jejich edit, protože mě to doopravdy donutilo přestat se na to dívat. Možná proto to nemá takovou oblíbenost. Vyhodnocení: Ten blázen v 2. dílu, kterej chtěl, aby ho držel jeden ze zaměstnanců nohama ve vzduchu byl teda fakt magor 😳 ()