Reklama

Reklama

Ed Stafford: První z kola ven

(pořad)
  • Velká Británie Ed Stafford: First Man Out
Reality-TV / Dobrodružný
Velká Británie, 2019, 6x42 min

Režie:

Rob Sixsmith

Účinkují:

Ed Stafford, Aldo Kane

Obsahy(1)

Survivalista a cestovatel Ed Stafford soutěží s největšími odborníky na přežití na světě, když se všichni snaží uniknout vrcholně nepříznivému prostředí v Asii. Musí čelit mangovníky prorostlé bažině plné krokodýlů na Borneu či nebezpečným písečným bouřím a extrémní dehydrataci na poušti Gobi. Tato místa patří k těm nejnáročnějším na přežití. I soupeři jsou ale nesmírně vytrvalí a Ed musí čelit bývalým příslušníkům britské námořní pěchoty, příslušníkům speciálních jednotek z Jižní Korey, vytrvalostním atletům a instruktorům na přežití. Ed dokáže přežít snad všude a všechno, ale jeho výjimeční soupeři jsou na tom podobně. Rychlost je v těchto situacích stejně důležitá jako přežití. Kdo vyvázne z životu nebezpečných prostředí jako první? (Discovery Channel)

(více)

Recenze (2)

Likan7 

všechny recenze uživatele

Další klasický Ed Stafford. Trochu jsem se bál, protože pokud si k sobě vezme ještě nějakého dalšího podobného dobrodruha, sebere zákonitě Edovi prostor. Naštěstí si vybral takový "exoty", že mě to prostě zase baví. Ed je můj oblíbenec a zatím každá věc, kterou natočil a které se zúčastnil mne bavila. První z kola ven je prostě klasický Stafford, kdo ho má rád, bude mít i rád i tenhle pořad. ()

sadlokan

všechny recenze uživatele

Dva lidé,odborníci na přežití,soutěží o první a třetí místo.Druhé místo získává,celkem pravidelně, neviditelný kameraman... ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama