Reklama

Reklama

The Night Clerk

Trailer 1

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (9)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Bart pracuje jako noční recepční a díky autistickému postižení trpí posedlostí sledovat lidi. Hotelové pokoje jsou tak prošpikované sledovacím zařízením a pozorováním hostů Bart tráví většinu svého času. Jednoho dne se ale stane svědkem vraždy a aby toho nebylo málo, zakouká se do krásné návštěvnice, přičemž s neznámými city si neví rady. S námětem jsem neměl problém. Spíš naopak. Problém byl v tom, že Cristoferovi se ne nepodařilo sladit kriminální linku s tou romantickou. Další potíží je samotný zločin a jeho vyšetřování, kdy si člověk musí spoustu věcí domyslet a vyloženě pitomě působí úplný závěr. Naopak herecky obstál Tye Sheridan, který vystřihl aspergeráka jako vyšitého a je to on, kdo táhne celý film a bavila i Ana de Armas. Dívat se na to dá, ale vytřískat se z toho mělo mnohem víc. 55% ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Nudný, pomalý a bez pointy. Na konci jsem měl pocit, že jsem vyloženě projebal čas v tom špatným slova smyslu. A i když mám Sheridana obecně v oblibě už od Mud, tak tady je to velký špatný a musel jsem se hodně přemáhat, abych mu toho Aspergra aspoň částečně uvěřil. Půl hvězdy za dudomety Any de Armas, na celou hvězdu to bylo moc rychlý. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Jde o psychologický thriller. The Night Clerk nemá žádné vzrušení, napjaté očekávání a napjaté situace. Napůl upečené vyšetřování a třetinově dopečený milostný příběh. Film si udržuje tajemství a tím je ještě nudnější. Chybí Hitchokovská zmatenost a perverzita. Je těžké si představit jednotvárnější, únavnější a tak bez života postnoirový thriller. ()

Asparah 

všechny recenze uživatele

Filmy tohoto stylu nemám nakoukané vůbec... takže vůbec nevím co by takový komentář neznalce psychologického thrilleru měl přesně obsahovat ... osobně si myslím že námět není vůbec špatný, ano styl jakým je to natočené a jak je příběh vyprávěn. ALE - přišlo mi to až moc zdlouhavé a konec kdy jsme se prakticky nic nedozvěděli mi taky moc k hodnocení nepřidal. Pro mě to je něco nového proto jsem hodil 4 hvěždy a myslím že už to nezapnu :D ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Výborný výkon Tye Sheridana, zápletka s překvapením, zdánlivě vlekoucí se čas napíná diváka, protože ten tuší, že vrah se nikdy nezastaví, Helen Hunt s výrazem ježibaby hraje tzv. milující matku až se na mysl dere Psycho z roku 1960 a John Leguizamo je velmi přesvědčivý policajt. Kamera v jasném vyjádření, hudba tentokráte jen dokreslovala, ale kdo ví něco na téma aspergerův syndrom, pak ví, že tohle bylo na 90%. ()

Galerie (52)

Reklama

Reklama