Reklama

Reklama

Záhada Blair Witch

  • USA The Blair Witch Project (více)
Trailer
Horor / Mysteriózní
USA, 1999, 81 min (Special Edition: 86 min, Alternativní 78 min)

V říjnu 1994 se záhadně ztratili v lesích poblíž Burkitsville v Marylandu tři studenti při práci na dokumentárním filmu. O rok později byl nalezen materiál, který natočili... Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře, který zaznamenal mimořádný komerční úspěch, stál pouhých 25 tisíc dolarů, přičemž utržil přes 240 milionů dolarů. (Magic Box)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Uživatel FogDaRipper smazal svůj příspěvek.

mimi252

mimi252 (hodnocení, recenze)

Zdravím vedel by mi to niekto zohnat v SLOVENSKOM dabingu? ten čo bol odvysielaný myslím na stv. nikde to neviem zohnať. Odkupim :)

na příspěvěk reagoval FogDaRipper

aknel1967

aknel1967 (hodnocení, recenze)

 A dodatek - pokud se opravdu chcete strachy podělat - originál filmu a do sluchátek :-) 

aknel1967

aknel1967 (hodnocení, recenze)

Když jsem tohle viděla poprvé, byla jsem podělaná až za ušima :-) Od té doby to patří do TOP 10 mých hororů a viděno mnohokrát - když už se člověk přestane tak bát, bo ví, co přijde - může se víc soustředit :-) Skvělá věc - jak udělat za málo peněz hodně muziky prakticky bez krvavých či brutálních scén. Perla svého žánru. Jo - a na dabing v tomto případě rychle zapomeňte :-) 

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Jerryco

Utlumeni sekundarnich stop je fakt zlo ale ty filmy už jsou zažité, mají takovou zvláštní atmosferu... Viz. Sobotni Face to face a vězeňská vzpoura kdy vezni na plnou hubu řvali ale žádný zvuk jim z ust nevychazel, slyšeli jsme jen Nicka Cage :D blair wirch je na tom ještě dobre ne?)))

Jerryco

Jerryco (hodnocení, recenze)

bary64

Souhlasim, dabing dokaze pokazit dost filmu,ae tady dost zalezi na zvucich,ktere castecne dabing tlumi, kdyz uz nic tak si sezente puvodni zneni,ale chtel bych videt puvodni uncut 19ti hodinovou verzi D

na příspěvěk reagoval Abes

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Abes

Tak tak, já to viděl už asi sedmkrát a pořád to na mě působí. Každopádně když jsem to viděl poprvý, tak jsem z toho byl slušně posranej :-)

pkno: Protože Rustin Parr nesnášel, když se na něj jeho oběti dívaly, když je kuchal a tak musely stát zády k němu ;-)

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Já už BW dlouho neviděl, ale myslím že by na mě furt fungoval. Pustit si to večer, tak se sklepu vyhýbám obloukem.)

na příspěvěk reagoval Pítrs85

Jello Biafra

Jello Biafra (hodnocení, recenze)

ouch, pamätám si keď som toto videl neskoro v noci na STV, bolo to tuším v septembri 2002 a mal som na dobrý týždeň problémy so spaním, dnes sa tomu smejem

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

pkno

Spoiler: protože tak matka stavěla děti na hanbu. Bylo to tuším na začátku filmu, rozhovory s osadníky.

na příspěvěk reagoval Bloody13

pkno

pkno (hodnocení, recenze)

 Spoiler 

Prečo tam nakonci v tom dome Mike stál oproti stene ?

na příspěvěk reagoval Abes

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

10doktor10

Ja som sa bal. Ba dokonca som si nemusel strasidelnu atmosferu dotvarat aj dodatocnym skripanim zubov /ako to bezne praktizujem u hororov/, a to povazujem za velke plus.

bary64

bary64 (hodnocení, recenze)

Přesně tak! Tohle by snad mělo být trestné! Když k tomu ještě připočteme takové ohavnosti,jako například ořez filmu 16:9 na formát 4:3,tak to už je snad opravdu na žalobu!

srncek

srncek (hodnocení, recenze)

bary64

To isté Paranormal Activity 1..som sa na prvej  projekcii s dabingom čudoval,čo je strašidelné na tichom filme,že čo tam tí dvaja furt počujú na chodbe...BW som našťastie videl s titulkami v prvej rade panoramatického kina,ale v telke som tiež holý kkt počul potom s dabingom..tí kreténi by sa mali dívať na to,čo robia s tým zvukom,alebo im to je fakt jedno...našťastie niesom na dabing odkázaný,priam ho neznášam..

bary64

bary64 (hodnocení, recenze)

U tohohle filmu je důležité mít k dispozici originální verzi. Já při prvních dvou skouknutí taky nic neslyšel. Až napotřetí,když jsem měl možnost vychutnat si původní zvuk,jsem se nestačil divit,o co všechno mně ten sprasenej dabing připravil. Měl jsem dojem,že koukám na úplně jiný film.

na příspěvěk reagoval srncek, Jerryco

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

10doktor10

Síla tohoto filmu je ve zvuku, obraz je... řekněme autentický, takže se o většinu atmosféry stará právě audio. Sežeň si verzi kde to _______________SPOILER? kroky v okolí stanu, lámání větví, popř. miminkovský pláč uslyšíš a hlavně si zapni zvuk. 

na příspěvěk reagoval 10doktor10

10doktor10

10doktor10 (hodnocení, recenze)

Možná si budete myslet, že jsem blázen, ale co to mělo být? Nebál jsem se ani chvilku, viděl jsem jen partu kamarádů běhat po lese a říkat pořád dokola doprd.le a nic víc. Možná v noci jak míří baterkou mezi stromy a tvrdí že něco slyší...

Čeho jsem se měl bát? Nikdy na mě nic nevybaflo ani nevypadalo děsivě...

na příspěvěk reagoval Abes, Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

napisal som to ako Hotentot, ale taka je uz internetova diskusia. Takze oprava : Priorit ma byt spravne a to druhe slovo povedat.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

To mne pochopitelne vobec nevadi, ked niekoho naseriem v internetovej diskusii. Ty si asi myslis, ze internetova diskusia je slusna a prijemna, ja si myslim, ze internetova diskusia = hnojisko. Mam asi 1 000 000  000 priorit a uprimne ti mozem poedat, ze 1 000 000 001 priorita je predadenie sa na zasranej internetovej diskusii.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

To mne pochopitelne vobec nevadi, ked niekoho naseriem v internetovej diskusii. Ty si asi myslis, ze internetova diskusia je slusna a prijemna, ja si myslim, ze internetova diskusia = hnojisko. Mam asi 1 000 000  000 priorit a uprimne ti mozem poedat, ze 1 000 000 001 priorita je predadenie sa na zasranej internetovej diskusii.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Záhada Blair Witch má pokračování

Záhada Blair Witch má pokračování

24.07.2016

Jestli jste se těšili na zářijový horor The Woods, ode dneška se na něj budete těšit ještě trochu víc - z nového filmu Adama Wingarda (The Guest) se totiž vyklubalo pokračování Záhady Blair Witch.… (více)

Emmerich a „skromná sci-fi“?

Emmerich a „skromná sci-fi“?

02.11.2010

Zní to jako dvě neslučitelné věci, ale Roland to asi myslí vážně. Momentálně dolaďuje svůj záhadný projekt Anonymous, který má být „historickým thrillerem o tom, kdo doopravdy napsal Shakespearovy… (více)

Paranormální příběh jednoho filmu?

Paranormální příběh jednoho filmu?

22.09.2009

Horor Paranormal Activity se očividně pokouší navázat na úspěch nízkorozpočtových hitů typu Záhada Blair Witch, Saw či aktuální District 9. Jak? Promyšlenou kampaní, která buduje mýtus… (více)

Romero zpátky ke kořenům

Romero zpátky ke kořenům

25.08.2006

Král zombie hororu George A. Romero, jehož dílo žánr ve všech směrech definuje, pracuje na novém filmu. Fanoušky shnilých sympaťáků zbožňovaný režisér natočí další kapitolu slavné série s názvem… (více)

Reklama

Reklama