Reklama

Reklama

Puberta není nic příjemného. Místo prvních lásek se dostaví akné a nejistoty. Místo dobrodružství s vrstevníky přichází osamělost. Místo nevinnosti se o slovo hlásí trapná sexualita. Pro Mickeyho je dospívání peklo. Jedenáctiletý Mickey House už není malé dítě. Co tedy vlastně je? Neví. Nemá žádné kamarády. Nerozumí své matce. Nenávidí to, co se děje s jeho tělem. Zhoubná fantazie mu překrývá obraz reality. Situace se vyhrotí do extrému... doma i ve škole. Mickey v sobě musí najít sílu, aby tomu všemu učinil přítrž. Kam ho souboj s jeho vlastním tělesným dozráváním zavede? Dospívání není pro děcka. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

bohemia_regent 

všechny recenze uživatele

Možná jsem natvrdlý, ale nepochopil jsem: 1) dvojjazyčnost filmu, 2) vyžívání se v samoúčelných vulgarismech, 3) barevné ladění puberťákova pokoje... a ještě spoustu dalších věcí. Ale protože kdosi kdysi prohlásil, že umění nemusí nutně nabízet odpovědi, ale především klást otázky, dávám jednu hvězdičku za otázky, které to ve mně vyvolalo: 1) Je film autobiografický?, 2) Prožíval rejža svoje dětství opravdu tak bizarním způsobem?, 3) Zneužívala ho maminka?... a ještě spoustu dalších. Autor toho výroku to s těmi otázkami nejspíš myslel trochu jinak, ale nevadí - tu jednu hvězdičku prostě udělím! ()

dedliipf 

všechny recenze uživatele

Polský Scott Pilgrim s oidipovským komplexem. Ono to tedy není podle komiksu, ale ta komiksová citoslovce by skvěle pasovala. I přes to, jak úchylné a absurdní to bylo, jsem dokázala vydržet až do konce. Myslím, že to bylo hlavně střihem a obrazem, který skvěle seděl k fantazijní složce příběhu. Realita se tu bez vysvětlivek misí s pubertálními představami chlapce, který úplně neví, co se mu děje, a do všeho kecá vnitřní hlas (imaginární kamarád), vystupují podivné postavy okolního světa a vše doplňuje skvělá práce s hudbou a zvukem. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama