Andrea1717

Tento film je naozaj totálna šialenosť, ale je rozhodne zábavný. Množstvo vtipných okamihov (pre diváka), ktoré sa pritrafia 4 dvojiciam, ženúcim sa cestou necestou za ukrytými peniazmi. Bavila som sa je to nenáročný film natočený s jediným cieľom, baviť a to sa mu určite podarilo. ()

Ramanam

Parádní úlet a šílenost! Jedna bláznivá scéna střídá druhou, a to za účasti předních indických hereckých hvězd. Po této stránce jsem si to vskutku moc užil. Je tu však řada podmínek, které je nutno splnit, aby se stejný prožitek dostavil i u vás. Musíte mít rádi indický způsob praštěného humoru, nesmíte nic z viděného brát vážně a moc nad tím přemýšlet. Je to komedie, a tak ji musíte i brát. Jednoduše si sednout, nefilozofovat a vše si řádně a náležitě užít. Na odreagování od problémů života a zlepšení nálady ideální a plně funkční, navíc s mnohými narážkami na jiné indické filmy. Což je velmi častý jev, a o to vtipnější, žel jen pro ty, kteří mají již něco nasledováno. Měl jsem však pocit, že právě díky množství vtipných zápletek se trochu zapomnělo na propracovanější a „věrohodnější“ děj, který na mě takto působil odbytým a poslepovaným dojmem. Vzhledem k žánrovému zařazení snímku jsem samozřejmě ani neočekával nějaké drama a přílišnou hloubku, ale musím přiznat, že právě díky absenci něčeho navíc se hodnocení celku nemohlo ubírat o něco výše. Hudebně dobrý průměr. V nejvýraznější písni se nám představí S. Sinha, klasicky parádní a roztančený zážitek. V tomto případě nedávám tři hvězdy (silné) za nudný průměr, ba naopak za nenáročnou, ale potěšující komedii, která funguje, avšak nepřekračuje své vystavěné mantinely. Škoda, ale svůj účel splnila - pobavila. ()