New Game + (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019

Účinkují:

Alžběta Trojanová (mod.), Mikoláš Tuček (mod.)

Jsem rád, že Tukan zůstal u moderování herního pořadu. Jakožto člověk dříve narozený, jsem jeho fanoušek už od devadesátek, kdy psal úžasné recenze do score. Jelikož nejsem masturbující puberťák, nejsem naopak velkým zastáncem Alžběty. Její vtipy mi nepřijdou vtipné a celkově její vystupování je takové křečovité. Dvojici rozhodně táhne Tukan. Úvodní znělka jakož celé grafické schéma pořadu mi přijde hrozné, to jako vážně. Hosté jsou povětšinou nudní, jejich závodní okruh okopírovaný z topgearu naprosto zbytečný. Naopak jsem rád, že zde vznikl další pořad o hrách, který je dost časově rozsáhlý a je každý týden. Recenze stále zajímavé a obsáhlé. Na reportážích z E3 jsem rád opět viděl Steraka, jsem rád, že s partou zůstal, ale ten emo (co to vlastně je?) Flygun je mi naprosto nesympatickej a každej jeho výstup mě škrábe uši i oči.(22.6.2019)

Zatím 4 hvězdy za pilotní epizodu. Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová jsou skutečně tou nenahraditelnou dvojicí v herních pořadech. Nevím jak Replay to bez nich zvládne. Kritika od nich mě vždy potěší. To co mi trochu vadilo, byl grafický styl pořadu. To je věc, kterou by mohli doladit, ale ty vyskakovací fialová okna hrozně v pořadu překáží. Mohli by se to pokusit zmenšit. Když se to podaří a moderátoři si udrží takový šmrnc jako mají do teď tak nebudu váhat a zvednu to na pět hvězd.(21.3.2019)

Vidím, že Mikoláš s Alžbětou udělali obrovský posun. Rozhovory - super. Mají trochu volnější ruce v tom jaké zprávy budou publikovat - super. Mě to ale stále nestačí. Srovnám-li to s Vortexem, tak mi tohle nic nepřináší. Oni hrozně trpí tím, že jejich zprávy, než díl vydají, tak zastarají. Proto bych se v jejich případě nebála vsadit na retro a klasické hry (a věřím, že tady by Mikoláš neměl konkurenci). Nebo naopak na hodně mladé díváky. Takhle uprostřed neobstojí ani u nového Re-play 2.0, protože dělají skoro totož, ale Re-play má obrovskou výhodu média televize. Tam tito basic diváci chodí. Ti vybíravější na netu si pustí vortex. Tečka.(15.9.2019)

Úvodní díl mě mile překvapil líbivou grafikou, spoustou obsahu i zajímavými poznatky z her. Nejsem si ale jistý, jestli bude každý díl schopen udržet pozornost diváka po celých 40 minut. Dal bych 4*, ale za tu krabičku a knížku Dragon Age vystavenou ve studiu tu jednu hvězdičku přihodím. Jen tak dál!(22.3.2019)

• Romulos

Na tento pořad jsem se docela těšil, bohužel zde nepřišlo naprosto nic jiného než pouhá recyklace Re-playe. Je to poměrně smutné, vzhledem k tomu že hlavním tvrzením k založení nového herního kanálu bylo, že konečně bude svoboda v tvorbě, bohužel to se nestalo tak stačí jen dodat velmi nevyužitý potenciál. Poměrně staré informace, nedůstojný rozhovor s přeřeky a naprosto otřesná audiovizuální stránka pořadu, nejenom že hloupě pípá, ale ono vám to i překreslí obrazovku fialovou barvou *sarcastic applause*.(22.3.2019)

• - Plátno na pozadí studia má 13 x 2,4 m. Celkem 31,2 m2. (Tommy93)

• - Studio se chystá na natáčení zhruba 2,5 hodiny. Natáčení jednoho dílu trvá zhruba 3 hodiny. (Tommy93)