New Game + (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019

Alžběta Trojanová (mod.), Mikoláš Tuček (mod.)

Zatím 4 hvězdy za pilotní epizodu. Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová jsou skutečně tou nenahraditelnou dvojicí v herních pořadech. Nevím jak Replay to bez nich zvládne. Kritika od nich mě vždy potěší. To co mi trochu vadilo, byl grafický styl pořadu. To je věc, kterou by mohli doladit, ale ty vyskakovací fialová okna hrozně v pořadu překáží. Mohli by se to pokusit zmenšit. Když se to podaří a moderátoři si udrží takový šmrnc jako mají do teď tak nebudu váhat a zvednu to na pět hvězd.(21.3.2019)

Tihle dva jsou pohodáři a hlavně se nepodbízí laciným humorem, pitvořením nebo zbytečným hraním si na něco, co nejsou. A pořad mi celkově sedí věcností, postřehama z hraní, komentářema nebo hodnocením her. To samozřejmě umí i jiný pořady, ale forma New Game + (resp. starý Re-play) mi prostě sedí bez výhrad. Což o jiných pořadech říct nemůžu. Jen tak dál, evidentně to děláte výborně! P.S.: navíc na Bětku se pěkně kouká a Mikoláš je sympaťák :-)))(4.4.2019)

Úvodní díl mě mile překvapil líbivou grafikou, spoustou obsahu i zajímavými poznatky z her. Nejsem si ale jistý, jestli bude každý díl schopen udržet pozornost diváka po celých 40 minut. Dal bych 4*, ale za tu krabičku a knížku Dragon Age vystavenou ve studiu tu jednu hvězdičku přihodím. Jen tak dál!(22.3.2019)

Tukan s Alžbětou přesedlali z klasické televize na internetovou, a dokazují, že jejich tým (který z většiny odešel z Coolu s nimi) na to stále má. Nechci hanět mládence, co převzali RePlay, neboť jejich pozice nemůže být díky práci jejich předchůdců jednoduchá, a herním pořadům v českém éteru rozhodně konkurence prospěje;) Co je důležité je to, že pokud se dá soudit z prvních epizod, kvalita zůstává, a hlavně nic ještě není definitivní. Osobně sice moc nežeru vsuvku se závodem hosta ve Forze, ale jak praví klasik, nic není dokonalé - ani totalita;) Je každopádně znát, že ústřední dvojice dostala volnější ruku (byť hlavně asi díky tomu, že - jak vytáhli chlapci z Games.cz z Alžběty - vedení TV Seznam nebo Streamu je v herní oblasti mimo mísu, takže např. netuší, co je E3, ale nebojí se si to přiznat;)), takže zatím je to na dobré cestě - 80%.(13.4.2019)

Já byl včera moc spokojen. Kvituju délku programu, je super že je delší, u Re-playe jsem si nestihl ani v klidu sednout s dobrým pitím a půlka pořadu byla pryč. Studio pěkný, asi mi bude chvilku trvat než si zvyknu na zprávařský stůl, ale jinak je to nové, zajímavé, zábavné. Jen vás chci poprosit, pokračujte ve vánočních a silvestrovských speciálech, bez toho bych nepřežil. Dobrá práce(22.3.2019)

• - Studio se chystá na natáčení zhruba 2,5 hodiny. Natáčení jednoho dílu trvá zhruba 3 hodiny. (Tommy93)

• - Plátno na pozadí studia má 13 x 2,4 m. Celkem 31,2 m2. (Tommy93)