Reklama

Reklama

New Game +

(pořad)
Trailer
Publicistický
Česko, 2019

Účinkují:

Alžběta Trojanová (moderátor), Mikoláš Tuček (moderátor)

Obsahy(1)

Nový herní pořad populární dvojice Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček. Recenze, žebříčky, novinky, reportáže a spousta zajímavostí z herního světa v luxusním provedení. (Televize Seznam)

Videa (1)

Trailer

Recenze (34)

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Vidím, že Mikoláš s Alžbětou udělali obrovský posun. Rozhovory - super. Mají trochu volnější ruce v tom jaké zprávy budou publikovat - super. Mě to ale stále nestačí. Srovnám-li to s Vortexem, tak mi tohle nic nepřináší. Oni hrozně trpí tím, že jejich zprávy, než díl vydají, tak zastarají. Proto bych se v jejich případě nebála vsadit na retro a klasické hry (a věřím, že tady by Mikoláš neměl konkurenci). Nebo naopak na hodně mladé díváky. Takhle uprostřed neobstojí ani u nového Re-play 2.0, protože dělají skoro totož, ale Re-play má obrovskou výhodu média televize. Tam tito basic diváci chodí. Ti vybíravější na netu si pustí vortex. Tečka. ()

Script 

všechny recenze uživatele

Zatím 4 hvězdy za pilotní epizodu. Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová jsou skutečně tou nenahraditelnou dvojicí v herních pořadech. Nevím jak Replay to bez nich zvládne. Kritika od nich mě vždy potěší. To co mi trochu vadilo, byl grafický styl pořadu. To je věc, kterou by mohli doladit, ale ty vyskakovací fialová okna hrozně v pořadu překáží. Mohli by se to pokusit zmenšit. Když se to podaří a moderátoři si udrží takový šmrnc jako mají do teď tak nebudu váhat a zvednu to na pět hvězd. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová je dvojka z herního světa, která je jak z říše snů. Kdybych si někdy přál, aby mi někdo do nekonečna povídal o počítačových hrách, tak bych chtěl, aby to byl buď Mikuláš, na kterém jsem vyrostl od svého prvního Skóréčka číslo 42 nebo Bětka, která je asi nejsuprovější holkou pod sluncem, co kdy usedla za počítač a hrála. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Tukan s Alžbětou přesedlali z klasické televize na internetovou, a dokazují, že jejich tým (který z většiny odešel z Coolu s nimi) na to stále má. Nechci hanět mládence, co převzali RePlay, neboť jejich pozice nemůže být díky práci jejich předchůdců jednoduchá, a herním pořadům v českém éteru rozhodně konkurence prospěje;) Co je důležité je to, že pokud se dá soudit z prvních epizod, kvalita zůstává, a hlavně nic ještě není definitivní. Osobně sice moc nežeru vsuvku se závodem hosta ve Forze, ale jak praví klasik, nic není dokonalé - ani totalita;) Je každopádně znát, že ústřední dvojice dostala volnější ruku (byť hlavně asi díky tomu, že - jak vytáhli chlapci z Games.cz z Alžběty - vedení TV Seznam nebo Streamu je v herní oblasti mimo mísu, takže např. netuší, co je E3, ale nebojí se si to přiznat;)), takže zatím je to na dobré cestě - 80%. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Počkal jsem si prvních deset dílů, abych byl schopný si udělat konstruktivní názor. Když Bětka a Mikoláš odešli z Re-Playe byl to tak trochu konec světa. Nová kapitola pro nejpopulárnější herní pořad a i pro moderátory. A ty se přestěhovali na Seznam. A ono by se ve výsledku ani nedalo říci, že špatně. Naopak. Nikdy jsem na Re-Play nekoukal natolik, abych byl vyloženě fanouškem, ale i tak i jmenovaného asi můžu vyzdvihnout lepší smysl pro kamerové záběry a podobně, které na Prima COOL i s Mazim zůstaly. Zde ale také nejde o nic špatného. Moderátoři dělají skvělou práci jakou dělali vždycky, grafika funguje skvěle a originálně a komentáře jsou na úrovni. Mnoho lidí zde rádo srovnává a kritizuje právě se starším "bratrem", hlavně v tom, že to je ubohá kopírka. Nicméně pro tyto méně prostoduché členy planety Země je důležité připomenout, že ani Re-Play nebyl první pořad o hrách na světě. A co hůř ani v ČR. A že takhle se kopírovalo od pradávna v tomto průmyslu. A ne jen v něm. Přeci jen od Lumiérů se kopíruje vesele do dnes a nikomu to nevadí. Skandál! Skvělý výběr hostů, ale někdy přeskakované pasáže reportáží a recenzí, které prostě jdou mimo mne v rámci zájmu. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Plátno na pozadí studia má 13 x 2,4 m. Celkem 31,2 m2. (Tommy93)
  • Studio se chystá na natáčení zhruba 2,5 hodiny. Natáčení jednoho dílu trvá zhruba 3 hodiny. (Tommy93)

Reklama

Reklama