New Game + (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2019

Účinkují:

Alžběta Trojanová (mod.), Mikoláš Tuček (mod.)
  • Romulos

Na tento pořad jsem se docela těšil, bohužel zde nepřišlo naprosto nic jiného než pouhá recyklace Re-playe. Je to poměrně smutné, vzhledem k tomu že hlavním tvrzením k založení nového herního kanálu bylo, že konečně bude svoboda v tvorbě, bohužel to se nestalo tak stačí jen dodat velmi nevyužitý potenciál. Poměrně staré informace, nedůstojný rozhovor s přeřeky a naprosto otřesná audiovizuální stránka pořadu, nejenom že hloupě pípá, ale ono vám to i překreslí obrazovku fialovou barvou *sarcastic applause*.(22.3.2019)

Nevím, jestli se daly čekat nějaké zásadní inovace. Je to ale pořád poctivá "novinařina" jako v Replay, což je fajn. Narozdíl od Replay 2 jsou moderátoři již otrkaní a vědí, jak to správně dělat. Hrozně se mi nelíbí používaný font a taktéž mě vytáčí ty nápisy přes celou obrazovku v průběhu herních záběrů. Hostovi bych dal hrát spíš nějakou hru, se kterou je spojený. Dan Vávra mohl ukázat, jak to mydlí v Kingdom Come. Reklama uprostřed dílu nepotěšila, ale asi se dala čekat. Za mě - dobře odvedená práce. Jen vysílací čas není moc super.(21.3.2019)

Zatím 4 hvězdy za pilotní epizodu. Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová jsou skutečně tou nenahraditelnou dvojicí v herních pořadech. Nevím jak Replay to bez nich zvládne. Kritika od nich mě vždy potěší. To co mi trochu vadilo, byl grafický styl pořadu. To je věc, kterou by mohli doladit, ale ty vyskakovací fialová okna hrozně v pořadu překáží. Mohli by se to pokusit zmenšit. Když se to podaří a moderátoři si udrží takový šmrnc jako mají do teď tak nebudu váhat a zvednu to na pět hvězd.(21.3.2019)

Jsem rád, že Tukan zůstal u moderování herního pořadu. Jakožto člověk dříve narozený, jsem jeho fanoušek už od devadesátek, kdy psal úžasné recenze do score. Jelikož nejsem masturbující puberťák, nejsem naopak velkým zastáncem Alžběty. Její vtipy mi nepřijdou vtipné a celkově její vystupování je takové křečovité. Dvojici rozhodně táhne Tukan. Úvodní znělka jakož celé grafické schéma pořadu mi přijde hrozné, to jako vážně. Hosté jsou povětšinou nudní, jejich závodní okruh okopírovaný z topgearu naprosto zbytečný. Naopak jsem rád, že zde vznikl další pořad o hrách, který je dost časově rozsáhlý a je každý týden. Recenze stále zajímavé a obsáhlé. Na reportážích z E3 jsem rád opět viděl Steraka, jsem rád, že s partou zůstal, ale ten emo (co to vlastně je?) Flygun je mi naprosto nesympatickej a každej jeho výstup mě škrábe uši i oči.(22.6.2019)

Je to okopírovaný, delší Replay. Kategorie soutěže ve stylu Top Gearu mě zaujala, ale sebrala čas rozhovoru s Danem Vávrou, který nebyl provedený dobře. Atmosféra rozhovoru byla příliš uvolněná, v pozadí hrála hudba a člověk se moc nedozvěděl. Pokud bych měl hodnotit, který pořad je lepší, jestli New Game + nebo Replay 2.0, tak bych si pravděpodobně vybral New Game. Už jen z důvodu nějaké inovace, delších epizod a možnosti okamžitého přehrání ze Streamu.(21.3.2019)

• - Plátno na pozadí studia má 13 x 2,4 m. Celkem 31,2 m2. (Tommy93)

• - Studio se chystá na natáčení zhruba 2,5 hodiny. Natáčení jednoho dílu trvá zhruba 3 hodiny. (Tommy93)