Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Cassian se pokouší skrývat na Ferrixu, zatímco po něm pátrají bezpečnostní složky. (Disney+)

Recenze (35)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Andor mi byl nesympatický ve filmu a je mi nesympatický i tady. Postava, která ostatní využívá, jde přes mrtvoly nejen nepřátel, neštítí se vraždit a nedá se mu věřit. Díky tomu pro mě není děj vtahující, protože o něj nemám obavy. On pro mě jako hlavní postava fungovat nebude. Ale o to víc si užívám skvěle propracované detaily a především vizuál, jaký Gilroy stvořil. Pořád si myslím, že dělat seriál o Andorovi byla chyba, že se mělo přijít s novými postavami a novým příběhem. Ale v tomto pojetí je i tak radost sledovat svět SW bez debilních cingrdlátek, hloupých dialogů a fanouškovských řiťolíbanců. Skoro jsem se zasnil, jak skvělé by bylo, kdyby někdo udělal tímto stylem trilogii o Sithech. Kde by nebyly postavy černobílé a občas by i pršelo. Ale zase chápu, že jen tak najednou, vzít děckám omalovánky a místo toho jim strčit Dostejevského Zločin a trest, moc nejde. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vlažné tempo pokračuje, další postavy (u kterých nevím kam jdou a proč/co dělají). Další flashbacky (které mě nezajímají - protože stále nevím proč by měli). Sice to vypadá dobře, ale stále nevím proč se na to dívat (také jsem nepochopil, jestli je dle autorů nutnost znát obsah Rogue One nebo ne). ()

Reklama

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Príbeh: Cassian čaká na neznámeho kupca aby ho vykúpil z tejto planéty. To ešte nevie že hromada morských strážcov si na neho už brúsi blastery a už dokonca aj vedia presne koho majú hľadať. Prevedenie: Zaujímavé je ako sa dá za 40 minút príbehu vôbec nikam neposunúť. Asi za to môže to úžasné tempo a hra na artovú scifi ale ja to celkom nežeriem. Do toho tie dramatické feedbacky aby si divák uvedomil prečo Kassa nenávidí Impérium už od mala. Veľmi ma na druhej strane potešila prítomnosť Stellana Skarsgårda ktorý tomu určite dodá nijakú tú energiu. Už z prvých pár minút na plátne je z neho cítiť, že to bude epické. 59% ()

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U tohoto dílu jsem si dal kafe, redbull, cigáro a dva panáky a stejně sem málem usnul. Taky sem se byl asi 10 minut na hajzlu, myslel jsem si, že si to budu muset vracet abych o něco nepříšel, ale zjistil jsem že je to v pohodě... Teď když píšu tenhle komentář na něco jsem si vzpoměl, napětí a spád tohoto seriálu mi dost připomíná sledování prvních dvou hodin každé etapy Vuelty (hromada cyklistů kteří jedou po silnici, hejbou nohama a občas se napijou). Jestli to takhle bude pokračovat, budu muset přejít na něco ostřejšího, abych mrtvolnej výraz a nulové napětí ANDORa zvládnul dokoukat.... 2* a 55% za vedlejší role. ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začal jsem držet palce subinspektorovi. Jeho zapálenost pro spravedlnost, právo a pořádek je obdivuhodná. Při proslovu k mužstvu mi ho bylo trošku líto, ale o to víc mu teď fandím. Zároveň bylo úžasné vidět jeho rozhovor s tím silnějším podřízeným, se kterým si notoval o správnosti a důležitosti chystané akce. Celkově trošku ztrácím dojem, že jsem ve světě SW, ale ta pochmurná atmosféra má stále správný šmrnc. Rozhoduji se mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami a s ohledem na předchozí mírné podhodnocení se teď zas přikloním k té vyšší variantě. Mimochodem, co se týká hlavního hrdiny... stále víc mi přijde jako prachsprostý zmrdeček. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (2)

  • Fest byla planeta nacházející se v sektoru Atrivis v teritoriích Vnějšího okraje (okrajová část Galaxie, většinou neprobádána, nebyla pod plnou imperiální správou). Poprvé byla zmíněn v knize „Star Wars: Rogue One: The Ultimate Visual Guide“. (Veskoslav)

Reklama

Reklama