poster

Odrůbežení (festivalový název)

 • Kanada

  The Chickening

Krátkometrážní / Horor / Thriller

Kanada, 2015, 5 min

Scénář:

Nick DenBoer, Davy Force

Hudba:

Nick DenBoer
 • SOLOM.
  *

  Na můj vkus moc ukecané a já rádoby černý humor, který paroduje něco co je pro většinu hororových fandů téměř posvátné neuznávám. Některé scénky by ještě snad ušly, ale tvůrci se pustili do ujetého hnusu a přehlídky nevkusu, kterou jsem jen s vypětím všech sil dokoukal do samotného konce. A to to trvalo jen necelých pět minut. Raději ani nechci vědět co by Jack udělal, kdyby měl sekyru po ruce. Nicméně by to bylo jistě záživnější než tento krátkometrážní kousek.(12.6.2016)

 • Seabeast
  ****

  Šílená hovadina na hranici trapnosti a přemrštěného kýče, ale nemůžu si pomoci, tahle nadsázka mě hodně pobavila. Takhle "zprasit" Kubrickovo Osvícení během pěti minut a udělat z příběhového hotelu kuřecí fast food je k popukání. Veškeré přetvořené scény získávají tak zcela nový rozměr. Buď se vám bude líbit nebo to bude ta největší peachovina jakou jste viděli. Nic mezi. K čumknutí ZDE.(14.7.2016)

 • TheDon
  **

  Co by na to asi řekl Nicholson ? 30%(14.5.2016)

 • Jhershaw
  **

  Ten pocit, kdy vám i 5 minut přijde na daný krátký film hodně. Jako půlminutový gif by tahle šílenost snad mohla fungovat, ale na 10X delší ploše jen vrší bizarní a bizarnější momenty. 50 %(6.7.2016)

 • dO_od
  odpad!

  // Naprostá šílenost, která je místy hodně vtipná, místy hodně odpuzující a místy jsem si říkal, proč tohle sakra vůbec vzniklo. Podivná experimentální pseudoparodie k filmu, kterej nic takového fakt nepotřeboval.(8.4.2016)