Odrůbežení (festivalový název)

Kanada, 2015, 5 min

Nick DenBoer, Davy Force

Nick DenBoer
  • SOLOM.

Na můj vkus moc ukecané a já rádoby černý humor, který paroduje něco co je pro většinu hororových fandů téměř posvátné neuznávám. Některé scénky by ještě snad ušly, ale tvůrci se pustili do ujetého hnusu a přehlídky nevkusu, kterou jsem jen s vypětím všech sil dokoukal do samotného konce. A to to trvalo jen necelých pět minut. Raději ani nechci vědět co by Jack udělal, kdyby měl sekyru po ruce. Nicméně by to bylo jistě záživnější než tento krátkometrážní kousek.(12.6.2016)

Šílená hovadina na hranici trapnosti a přemrštěného kýče, ale nemůžu si pomoci, tahle nadsázka mě hodně pobavila. Takhle "zprasit" Kubrickovo Osvícení během pěti minut a udělat z příběhového hotelu kuřecí fast food je k popukání. Veškeré přetvořené scény získávají tak zcela nový rozměr. Buď se vám bude líbit nebo to bude ta největší peachovina jakou jste viděli. Nic mezi. K čumknutí ZDE.(14.7.2016)

• TheDon

Co by na to asi řekl Nicholson ? 30%(14.5.2016)

• Jhershaw

Ten pocit, kdy vám i 5 minut přijde na daný krátký film hodně. Jako půlminutový gif by tahle šílenost snad mohla fungovat, ale na 10X delší ploše jen vrší bizarní a bizarnější momenty. 50 %(6.7.2016)

• dO_od

// Naprostá šílenost, která je místy hodně vtipná, místy hodně odpuzující a místy jsem si říkal, proč tohle sakra vůbec vzniklo. Podivná experimentální pseudoparodie k filmu, kterej nic takového fakt nepotřeboval.(8.4.2016)