Reklama

Reklama

Medvídci Boonie: Cesta do pravěku

  • Čína Boonie Bears 6: Blast into the Past (více)
Trailer 1
Animovaný
Čína, 2019, 90 min

Obsahy(1)

Vick a jeho medvědí bráchové se dostali do pravěku a nemůžou zpátky! Všude kolem nich jsou obrovská zvířata, která mají v hlavě jediné – OBĚD! Během jednoho úprku se naši hrdinové rozdělí a Brůča potkává malé vlčátko Feifei, které se chce stát statečným bojovníkem a rozhodne se Brůču doprovázet na cestě za bratry. Mezitím mají Brumla a Vick starostí nad hlavu s kmenem domorodců, jehož náčelník se úplně zbláznil do Vicka. Podaří se naší neohrožené partě dostat zpět domů, než bude pozdě? Dobrodružství, jaké ještě nezažili, právě začíná! (Bohemia MP)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (3)

blondboss 

všechny recenze uživatele

Aby tvorcovia trošku zarobili, vyrábajú jeden diel Boonie Bears za druhým, miestami to vyzerá, že na úkor kvality. Tento diel určite nie je z tých najhorších, ale nie je to ani žiadne terno. Na to, že by to mal byť snímok určený primárne pre deti, je to miestami až temno akčné a trošku zbytočne prepálené. Animácie fajn, ale Pixar to (povedzme si pravdu) nie je ani náhodou. Takže v rámci žánru taký priemer, akých tu už bolo stovky. 55 % ()

rytir1 

všechny recenze uživatele

Nejsou to sice žádné pixstár hledá superstár, ale animák je to dobrý. Čína má sice ještě na rozdíl od Mexického Velkého přání rezervy, ovšem za návštěvu kina to stálo. ()

Reklama

Hanver 

všechny recenze uživatele

Jak bych tak... no. Pohadka plna nasili a teroru silnejsich nad slabsimi, dejova linie zcela nelogicka, bez pocatku, zapletky a finale, animace na urovni Koziho pribehu, pritom ovsem ocividne plagovani starsich pocinu jako Ice age, Masa a medved, dokonce Lovec Pampalini (sic!). Nesmel chybet aktivisticky genderismus. S timto cinskym animakem poznate, jak se museli citit nasi predkove, kdyz je povinne posilali do kin na sovetske filmy. Co vam mam vic povidat, mensi deti se pri tom prubezne dozadovaly odchodu ze salu, takze porad sem a tam courali rodice s deckama, porad se ozyvaly vykriky typu "ja chci pryc!", "uz bude konec?", "proc mu ublizuje?", "ne, oni ho zabijou!", detsky plac, apod. Asi jediny clovek v sale, kteremu se nakonec tohle dilo libilo, byla ma 10ti leta dcera, protoze roztomila FujFuj nebo jak se ten chumac chlupu jmenoval, prezila pad ze skaly do propasti. Doufam, ze nam priste predlozi neco z produkce KLDR, Cina jak se zda, ma jeste v kinematografii rezervy. ()

Galerie (136)

Reklama

Reklama