poster

Paddleton

Drama / Komedie

USA, 2019, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Už námětem je Paddleton totální depka. Mark Duplass a Ray Romano hrají ale natolik zajímavé postavy, že se od filmu nedokážete odtrhnout. Pokud chcete vidět, jak vypadá opravdové, Američani by řekli, weird, přátelství, tak si pusťte tento film. I když jsem věděl, jak to dopadne, nějak jsem se ze zvláštního důvodu nedokázal od filmu odtrhnout.(10.6.2020)

 • HonzysKISS
  **

  Je to pěkný film o dvou přátelích, kde jeden z nich umírá. Na jedno zhlédnutí proč ne, ale nečekejte od toho nějaký zázrak. Jako dobrý průměrák celkem dostačující, ale stejně tomu ještě něco malého chybělo. Berte to jako doslova snímek na oddychnutí. Za pár týdnů si na to bohužel už asi nevzpomenu.(12.5.2019)

 • misterz
  *****

  Pre mňa osobne ide o najlepší Duplassov film. Zároveň som mal možnosť vidieť jeden z tých najlepších snímkov o umieraní, a to som si len nedávno povedal, že tohto námetu už mám dosť, že som toho prejedený. No nie som... len treba na tému iný pohľad a hneď to ide. Nezávislá dráma, s horkokomediálnym nábojom a reálnym civilným vyznením, ktorá ma po pocitovej stránke totálne rozložila. Ešte dlho po filme som nad tými dvomi premýšľal, je tu toľko pekných dialógov, situačných scén a smútku, až sa jednému nechce veriť, čo všetko sa do filmu zmestí. Zasiahlo ma to, a veľmi. Tomu skrátka poviem priateľstvo, až za hrob... Nie je nič horšie ako keď uzavretejší človek, introvert, príde o jediného blízkeho človeka, ktorého ešte má. Potom už len... prázdno. Dojemné, smutné.... pocitovo aj myšlienkovo ešte lepšie ako napr. 50/50 (2011).(30.4.2019)

 • palcanec
  *****

  Jednoduché a komorní. Téma, které tu bylo už stokrát, ale přece jen je to teď úplně jiné. O vyrovnávání se se smrtí a jak prosté zážitky jsou to, na čem záleží. Nejsilnější scéna, která mrazí, je už v traileru (bohužel), ale to vůbec neubírá na jejím dosahu, když se objeví ve filmu. Humorné scény dokonale podtrhují vážnost situace, ve které se oba hrdinové nachází. Prostě velké JO!(20.4.2019)

 • Raziel_cz
  ****

  Romanosance pokračuje. Tentokrát ve velmi civilně podané hořké komedii, která snadno mohla sklouznout na úroveň klišovitého mainstreamu, ale režisér i herci (většinu filmu improvizující) to ustáli až do zdrcujícího konce. Věděl jsem, že je Mark Duplass dobrý herec. Ale nevědél, že je až takhle dobrý. Ray Romano opět fantastický. Snad mu to vydrží!(6.4.2019)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Kalifornia. (MikaelSVK)