Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Griffin Gluck, Pete Davidson a Jon Cryer hrají společně v komedii o dospívání, kde je síla přátelství podrobena zkoušce. Šestáctiletý Mo z předměstí (Gluck) se učí orientovat v životě mladého muže tím, že jde ve stopách svého nejlepšího kamaráda, třiadvacetiletého Zeka (Davidson). Ten ho seznamuje s alkoholem, večírky a randěním pomocí těch nejnetradičnějších životních lekcí. (HBO Max)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (29)

campix 

všechny recenze uživatele

Konečně po delší době podařená indie komedie s neokoukaným hereckým obsazením. Dle tradičního coming out of age schématu. Příjemné osvěžení s vycházející stand up hvězdou Petem Davidsonem, u kterého si stále nejsem jistý jestli mi vadí nebo ne. V Big Time Adolescence si všechno ale sedlo a v rámci žánru jde o hodně příjemný nadprůměr. ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Dva poměrně nesympatický hlavní hrdinové, nihilistickej nýmand a pubertální trouba bez mozku a vlastního názoru. Nevím jestli je normální v 16 se takhle chovat jak idiot, už si to moc nevybavuju. Rodinné zázemí bylo dost upozaděný, přitom tam nebyl žádnej problém, normální středostavovská rodina, rodiče se zajímali, to mi přišlo prostě dost divný. Komedie to moc není, na drama je to moc ukecaný. Fandit není komu, poučit se není z čeho, soucit si dle mne nikdo nezasloužil. ()

Reklama

hroubek 

všechny recenze uživatele

Je to fajn a ke všemu je to dost dobré. Jsem hrozně rád, že si film na nic nehraje a chce vyprávět svůj obyčejný příběh o pravém přátelství. Ve výsledku sice nepřináší nic nového, ale sledování tohoto filmu mě udělalo radost. Jason Orley má režii v ruce a dokáže si udržet naší pozornost po celou dobu filmu. Orley napsal moc pěkný scénář, který je opravdový, vtipný a místy hodně upřímný. A nejvíce se mi líbilo, že to není žádná póza. Dost tomu taky pomáhají dobře zvolený herci. Griffin Gluck má velmi příjemný herecký projev a svou postavu zahrál na pohodu. Pete Davidson je hrozně super a ta jeho pohoda a uvolněnost je hrozně super. Ve vedlejší rolí mně dost bavil Jon Cryer(Alan z Dva a půl chlapa), krásná Sydney Sweeney nebo Oona Laurence. Film má sympatickou atmosféru, dobrý humor, a hezký příběh o přátelství. Big Time Adolescense malý, obyčejný film, který mě vykouzlil úsměv na tváři. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

16 letá panna s nedostatečností růstových hormonů postupně podléhá svému idolovi , bezcílnému asociálovi bydlícímu na studentských kolejích. Je to komedie o dospívání, která spoléhá na praštěný šarm neurvalce a obvyklou linku vyprávění. Ale nemá to moc humoru ani srdce. Dospívání nepojednává jako krásné časy, ale spíš jako černou díru. ()

somnar 

všechny recenze uživatele

Není to úplně Lady Bird, přesto v kategorii coming-of-age líže první ligu. Samozřejmě hlavně díky Davidsonovi, jehož týpek zastydlý v zašlé středoškolské slávě místy připomene takovou mužskou verzi Charlize Theron v Young Adult, která vůbec nedokáže empaticky přečíst situaci. Je to vtipné i dojemné, mnohem víc než jakýkoliv "Chalamet shit". ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • Stanice Hulu utratila za práva pro tento film 4 miliony amerických dolarů. (Kuzmik)

Související novinky

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Po delší odmlce se slavný americký producent a režisér kultovních komedií Zbouchnutá nebo 40 let panic Judd Apatow vrací k režii. Přichystal si novou komedii pro komika a člena SNL Peta Davidsona,… (více)

Reklama

Reklama