Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dr. Lorenc vybírá ukázky ze starších českých filmů pro sympozium o smíchu. Do nastavovaného děje jsou vsunuty nepříliš důvtipně vybrané ukázky z filmů "Chyťte ho!" (němá groteska Karla Lamače z roku 1924), "Kristián", "Život je pes", "Právě začínáme", "Císařův pekař - Pekařův císař", "Eva tropí hlouposti", "Přednosta stanice", "Hrátky s čertem", "Kam čert nemůže" a "U pokladny stál..." (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Pitryx 

všechny recenze uživatele

A mi se to líbilo. Ne že bych bez toho napodruhé nemusel být, ale odreagování to bylo příjemné. Ten příběh sám o sobě byla blbina, ale naštěstí to bylo zazděno kvalitními ukázkami z jiných filmů. A i mimo ně se dalo zasmát. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Sestrihane scenky ze znamych ceskych filmu, prolozene nesmyslnou omackou. Nicmene tu vari i moje zamilovana Karolina, takze tak. Videno ze "studijnich duvodu". Pokud se tomuto filmu vyhnete, vubec o nic neprijdete. ()

Marthos 

všechny recenze uživatele

Nejtěžší zločin let sedmdesátých. Vyloupení filmového archivu. Bez ladu a skladu. Kde je nějaká úcta? Kde je smysl? Napsal vůbec někdo scénář? Zabijte někdo Václava Sloupa! Zacpěte hubu Bláhovi! Zrušte to pitomé sympozium smíchu! Držte mě!! ()

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se na zámku Červená Lhota. (M.B)

Reklama

Reklama