Koža

Drew Daniels

Brian McOmber

Michael Villar

Jaime Ray Newman

Statistiky sice hovoří jasně o tom, že útoků černochů na bělochy je mnohokrát více, než naopak, ale o tom se samozřejmě dneska filmy točit nemohou. Takže jsou tu klasicky běloši záporáky (respektive jsou to teda naprostá hovada) a černoši jsou oběti, navíc velmi důmyslně přemýšlející oběti. Nicméně film je to velmi chytlavý a svým způsobem i vtipný.(21.2.2019)

Dokonalý vtip, jehož pointa nese velmi zásadní myšlenku pro dnešní dobu.(1.9.2019)

Tak toto bola "trefa do čierneho"! A vôbec nie v z mysle anti multi-kulti. P. S.: Dík za ten koment Mr.Pink!(4.2.2020)

Bytostně mi vadí, když čtu recenze kritizující tento snímek pro podezření z jednostranného vnímání rasových problémů, propagace multikulturalismu atp. Obviňuje někdo autory snímků o nacistických zvěrstvech druhé světové války z toho, že neukazuje i zvěrstva sovětská? Ne. A propos, já osobně film vnímám spíš jako apel, respektive ukázku toho, jak hrozně moc jsou nevinný dětský duše determinovaný šílenou výchovou, a tahle linka tady právě vystupuje všechno jen ne jednostranně! Tak dvakrát vydechněte, pohodlněte se usaďte a zkuste těch 20 minut vydržet bez pocitu ublíženosti z narušení vašeho světonázoru, protože ten film má co říct a stojí za to..(18.8.2019)

Sice opět jasná multikulti propaganda, ale proč lidem nepoukázat i na to, že "s čím kdo zachází, tím také schází." A je celkem jedno, jakou má barvu, 88%. (LFŠ 2019)(1.8.2019)