poster

Grammy Awards 2019 (TV pořad)

 • USA

  The 61st Annual Grammy Awards

Hudební

USA, 2019, 210 min (Alternativní: 90 min)

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • castor
  ***

  Dost šílené osekání nespočtu kategorií, kdy oceněných vidíme skutečně jen zlomek. Alicia Keys coby moderátorka slušná, jen výběr kostýmů mimo, nicméně kdykoliv kamera zamířila do publika, tak na tom s výstředností byla ještě dobře. Poklonu pořadatelé večera vysekli legendě country Dolly Parton, zpíval i Smokey Robinson nebo Diana Ross. Lady Gaga zbytečně afektovaná, Jennifer Lopez naopak luxusní, album roku přešlapem – zpěvačka Kasey Musgraves je zoufale neoriginální.(24.2.2019)

 • jasse
  ***

  Viděla jsem až sestřih tohohle všeho...pěkné...ale překvapila mě neúčast mnohých nominovaných a oceněných a hlavně poloprázdné hlediště.(23.2.2019)

 • orkadimenza
  ***

  Moje první zkušenost s Grammy. Z Oscarů jsem byl už zvyklý na natahovaný ceremoniál, ale tohle bylo strašně zdlouhavé. Narozdíl od 24 oscarových kategorií se předává pouze 9 ocenění z celkových 84. Přitom by se mohly zařadit do hlavního ceremoniálu i jiné kategorie, například nejlepší rockové album. Hrozně rád bych viděl na pódiu Gretu van Fleet. Nicméně to celé začalo velmi dobře- Shawn Mendes s In My Blood, druhá Grammy pro Shallow, pro mě nový objev Kacey Musgraves a já byl natěšený, že si užiji 3 hodiny plné skvělých vystoupení a sem tam nějaké to ocenění. Zřejmě se na mě podepsala i únava, ale po čase už té populární hudby (a neustálého přerušování) bylo moc i na mě a tak jsem začínal vyhlížet další ocenění (při koncentraci 3 vystoupení na 1 cenu to už bylo brutální) a posléze i konec ceremoniálu. Z proslovů jednoznačně nejlepší Drake. Závěrečné Album of the Year pro Kacey Musgraves mě přesvědčilo, že bych si měl tuhle slečnu zařadit do hledáčku.(11.2.2019)