Typická parodie s Leslie Nielsenem. Hromada blbostí, které nedávají vůbec smysl, ale stejně to má svoje kouzlo. Film je plný trapných fórků, kterým se ale stejně zasmějete jen kvůli tomu, jak to Leslie podá. Nejvíc mě bavil první díl a hraní si se slovíčky. To mě až chytali křeče do břicha. Škoda, že už mezi námi Nielsen není x( Byl to skvělej komik a bavič. Jeden z jeho nejlepších počinů. 85%(12.4.2013)

Šialená miniséria, ktorá ma dostala do kolien. Neskutočný situačný humor a absurdné slovné prestrelky v podaní dementne-geniálneho Leslieho Nielsena. Nechápem prečo vzniklo len šesť častí a je to škoda, pretože Nielsenov detektív Drebin v plnej podpore najkreatívnejšieho parody-tria v histórii, by si zaslúžil viac priestoru. 85%.(3.4.2014)

Možná je lepší, že více dílů nebylo natočeno a zfilmovala se pouze šestice případů nabitá gagy od podlahy až po strop. Všechny díly mají jednotnou koncepci a spousta dialogů je napsaná ve stylu klasických detektivek, takže byste pouze ze zvukové stopy nepoznali, že je vlastně paroduje, ale za Frankem Drebinem se odehrávají absurdní scénky zesměšňující jeho řečnické obraty, většinou jejich doslovnou interpretací. Nevážně se jeden skutečně od první sekundy a končí se s tou poslední (včetně titulků) a tahle seriálová komprese, která se do filmu špatně vkládá, velmi prospívá.(1.9.2013)

Police Squad! je skoro neznámý, nebo spíše neprávem opomíjený seriál, který se stal předlohou pro mnohem známější třídílnou filmovou sérii Bláznivá střela. Vystupuje zde převelice vtipný Leslie Nielsen jako neohrožený detektiv Frank Drebin, který vyřeší každý případ, i když jeho metody jsou více než pochybné. Mimo něj je zde navíc několik dalších skvělých charakterů, které vidíme vystupovat ve vypilovaně vtipných situacích. Je velká škoda, že vzniklo jen 6 dílů. Myslím že Frank by jich utáhl desetkrát víc, ale aspoň to dalo podnět k natočení filmu. Každopádně tento vybroušený humor Jima Abrahamse a bratrů Zuckerových mi parádně sedl. Já si tuhle malinkou sérii velmi užil a všem ji doporučuji. Jeden z nejvtipnějších seriálů vůbec.(26.5.2011)

Trio Z-A-Z, jejich filmy a respektive celou sérii Bláznivých střel znám a mám rád už mnoho let, ale k seriálu, ve kterém se postava Franka Drebina zrodila, jsem se dostal až nyní. Tento seriál je stejný jako jejich filmy - plný výtečných hlášek, které vás odbourají, geniálních vtipů a gagů. Jejich typický rukopis je vidět úplně všude. Frekvence vtipů je vysoká, ale vůbec to není přeplácané. Mnoho scén, které se objevily zde v seriálu, bylo sice později použito v různých dílech Bláznivých střel, ale pobaví v obou verzích. Všechny epizody seriálu brilantně parodují klišé klasických kriminálek. Schéma každé epizody je sice stejné, ale vůbec ne stereotypní. Pokaždé jsem se při sledování epizody už těšil, jaký speciální host to ve svém několikavteřinovém výstupu na začátku koupí tentokrát (hlavně výstup Williama Shatnera byl povedený), kdo si přijde k čističi bot Johnnymu pro informace nebo co se stane v epilogu při "zmrazení" během závěrečných titulek. Líbilo se mi, že v seriálu mají větší prostor postavy, které se později ve filmové trilogii jen občas mihly - obr Al, kterému není vidět hlava (byl jen v prvním dílu filmové trilogie) nebo třeba Ted z laborky. Ted (Ed Williams) byl spolu s Nielsenem jediný herec, který si svou postavu ze seriálu zopakoval i ve filmech. Nordberg (mimochodem zde běloch) a kapitán Ed Hocken tady mají jiné představitele. A právě Alan North mi jako Drebinův šéf moc nesedl. Jeho postava byla suchá a ačkoliv měl na scéně dost prostoru, moc toho většinou nepředvedl. Sice byl vždycky na místě jako první, ale George Kennedy ve filmové sérii byl lepší. Pokud Franka Drebina znáte z Bláznivých střel, tak rychle šáhněte po tomto seriálu! Je to totiž ohromně zábavné "pokračování" ve stejném stylu. Určitě se skvěle pobavíte. Tak jako já.(14.6.2008)

• - Po úspěchu Bláznivé střely (taktéž s Leslie Nielsonem v hlavní roli) začaly hned stanice Comedy Central a CBS-TV opakovat všech šest dílů tohoto seriálu. Producenti chtěli, aby se v repríze objevil John Belushi jako jeden z hvězdných hostů, který byl kvůli své smrti v roce 1982 vystřižen. Ovšem záznam s jeho scénou se nenašel, takže se předpokládá, že byl ztrcen nebo ukraden. (HappySmile)

• - Název seriálu, ústřední znělka, úvodní titulky a postava poručíka Franka Drebina parodují seriál M Squad. (HappySmile)

• - Klasické seriály končí tak, že se prostě při pohledu na závěrečnou scénu zastaví obraz a běží přes něj titulky. Tady to tvůrci udělali tak, že obraz doopravdy není zastaven, ale postavy v záběru stojí bez hnutí, jak nejlépe to dokážou. V jedné epizodě např. obraz "zamrzne", když jedna postava nalívá kávu druhé. Všichni stojí nehnutě a šálek vesele přetéká. (HappySmile)