Kluci Zuckroví a Jimmy Ambrahams tady vskutku nápady nešetřili. Myslím, že seriál je v tom parodování ještě výš než jeho mladší filmoví bratříčci. Opravdu skrytá perla Leslieho Nielsena, o které jsem ještě včera ani neměl páru. "Můj šéf už tady byl..." ::) Výborná záležitost. Zatím dávám jen 4, jelikož mám za sebou jen 3 díly. Ale další hvězda klepe na dveře. 8/10(11.11.2009)

Možná je lepší, že více dílů nebylo natočeno a zfilmovala se pouze šestice případů nabitá gagy od podlahy až po strop. Všechny díly mají jednotnou koncepci a spousta dialogů je napsaná ve stylu klasických detektivek, takže byste pouze ze zvukové stopy nepoznali, že je vlastně paroduje, ale za Frankem Drebinem se odehrávají absurdní scénky zesměšňující jeho řečnické obraty, většinou jejich doslovnou interpretací. Nevážně se jeden skutečně od první sekundy a končí se s tou poslední (včetně titulků) a tahle seriálová komprese, která se do filmu špatně vkládá, velmi prospívá.(1.9.2013)

Dokonalá parodie klasických noir detektivek a detektivních seriálů 70. let. Je pravdou, že obvykle Leslieho Nielsena zrovna dvakrát nevyhledávám, ale v tomhle komediálním seriálu mne skutečně dostal... Jeho ,,Bogartovské" monology, parkování o stojící popelnice, shánění informací na ulici (moje favorizovaná postava čističe bot coby absolutního informátora), dadaistický humor... Navíc je velmi důležité pečlivě sledovat druhý plán obrazu, jelikož mizanscéna je doslova přeplněna (a právě ponejvíce v pozadí) a platí, co scéna, to několik vtipných propriet. Koncentrace gagů je nebývale vysoká a seriálu zřejmě paradoxně prospělo, že bylo natočeno všeho všudy jen 6 dílů, jelikož nemohl být rozmělněn. Co více si přát od parodie - seriál dokonale vystihující stereotypy detektivních filmů. Police Squad In Color produkovali bratři Zuckerové, kteří výše uvedený tvůrčí postup později reinscenovali v mnohem známější a úspěšnější sérii Bláznivá střela, platí ovšem, že na tento původní seriál ani jedna z Bláznivých střel nemá...(18.7.2008)

Už dlouho mě takhle nedostal seriál. Smál jsem se co minutu a to myslím vážně! Taková koncentrace vtipů, gagů a různých šíleností, to se jen tak nevidí. Děkuji touto cestou Hal_Moorovi díky němu totiž tento seriál mám! Jeho části jsou dokonalé: Frank Drebin, jeho šéf Ed, informátor Johnny coby čistič bot, k němuž chodí nejen Frank, ale i kazatel, hasič a další lidé :-) ... Prostě a jednoduše, komu se líbili Bláznivé Střely, tak neváhejte a sežeňte si tento seriál! Má pouze jedinou, ale tu největší možnou chybu: Je natočeno pouhých 6 dílů!! Je opravdu škoda, že jej tak předčasně ukončili. Ale Frank Drebin, jak víme, se vrátil v 3 filmech Bláznivých Střel. A tam nám to také vynahradil!(6.8.2008)

Kdo má rád Leslieho Nielsona a jeho Bláznivou střelu, musí si nutně oblíbit i tenhle střelený seriál. Vtípky jsou hodně bláznivé a absurdní, avšak to jim neubírá na kvalitě vůbec nic. Tvůrci nezapomněli udělat komedii ani z úvodních a závěrečných titulků, takže tady musíte sledovat opravdu každou vteřinu, znělky se nedají vynechat. Seriál má pevnou kostru, mění se pouze příběh - to co by seriál s více díly totálně potopilo je tady nesmírnou výhodou. Např. příjezd Drebina na místo činu, laborant, čistič bot nebo výborný epilog - na konec jsem se vždy těšila nejvíc, protože to jak vždycky předstírali, že je zastavený obraz, bylo přímo geniální. :)(27.2.2009)

• - Mnoho vtipů ze seriálu bylo znovu použito ve filmové sérii Bláznivá střela. (HappySmile)

• - Podle scénáristy Pata Profta měla být scéna z úvodních titulků, kde je vystřeleno na Abrahama Lincolna, který následně vytáhne pušku a začne střílet, nahrazena podobnou scénou s Mahatmou Gandhim a kulometem. (HappySmile)

• - Stanice ABC chtěla, aby seriál obsahoval zvukovou stopu se smíchem diváků, ovšem tvůrci Jim Abrahams, Jerry Zucker a David Zucker to zamítli. (HappySmile)