Třeskutě vtipný předchůdce celovečerních Bláznivých střel. Spousta vtipů se z minisérie přesunulo na velké plátno, ovšem fanoušci filmů objeví i v 6 dílech Police Squad spoustu nového. Frank Drabin je zde sice o něco menší hovado, než ve filmech, ale vůbec to není na škodu, je to poměrně příjemná změna. Přesto se dostane do spousty zajímavých a především velice vtipných situací. Každá epizoda má stejnou strukturu a spousty společných fórů s mírnými obměnami, což se může zdát stereotypní, ale opak je pravdou. Police Squad je dokonalou parodií na detektivní seriály tehdejší doby a pokud se vám líbily Bláznivé střely, budete u této minisérie nadšeni.(24.8.2010)

Vynikající předzvěst Bláznivých střel, která má podobné vtípky, ale jako miniseriál působí dokonale. Leslie Nielsen je už prostě navždy Frank Drebin, kterému tahle role sedne jak ulitá. Spousta vynikajích vtípků (ty s popelnicí jsou obehrané, přesto dokonalé) a skvělých nápadů činí z těchto šesti dílů kvalitní zábavu, která nenudí. Epilogy jsou ale nejkouzelnější ;-)(1.4.2010)

Tak strašně je mi líto, že to má jenom 6 dílů, protože je to tak geniální parodická zábava, jaká už asi nikdy nebude překonaná. Tak strašně rád jsem, že to má jenom 6 dílů, protože tvůrci to mohli divákům pěkně nandat, aniž by jim došla šťáva. Počátky Franka Drebina a jeho kolegů ze stanice jsou v každé minutě nabity tolika gagy, že to je neuvěřitelné. Viděl jsem celý seriál mnohokrát a pokaždé se směju nahlas, jako kdybych to viděl poprvé. ...Frank s padouchy hraje poker - "Hned jsem věděl, že je ta hra divná" - v ruce má sedmičku a pravidla... 100%(30.7.2016)

Tohle je prostě dobrá nálada každým coulem. Bláznivé střely jsou sice bezkonkurenční a jejich humor o něco údernější, ale Police Squad je přesto naprostá klasika na poli novodobé parodie, která díky své krátké stopáži a výtečnému castingu nemá vlastně žádných slabších míst. Leslie Nielsen na počátku své velké éry válí stejně jako v následujících filmech a zločin boří stejně samozřejmě jako popelnice při parkování, vesměs jednoduché vtípky nenechají zásluhou své intenzity a kamenné tváře herců nikoho chladným a dokonale vymyšlené závěrečné titulky všemu nasazují korunu. Kdo miluje Střely, bude milovat i tenhle kult. Velká škoda, že se natočilo tak málo dílů..(3.4.2013)

Police Squad! je skoro neznámý, nebo spíše neprávem opomíjený seriál, který se stal předlohou pro mnohem známější třídílnou filmovou sérii Bláznivá střela. Vystupuje zde převelice vtipný Leslie Nielsen jako neohrožený detektiv Frank Drebin, který vyřeší každý případ, i když jeho metody jsou více než pochybné. Mimo něj je zde navíc několik dalších skvělých charakterů, které vidíme vystupovat ve vypilovaně vtipných situacích. Je velká škoda, že vzniklo jen 6 dílů. Myslím že Frank by jich utáhl desetkrát víc, ale aspoň to dalo podnět k natočení filmu. Každopádně tento vybroušený humor Jima Abrahamse a bratrů Zuckerových mi parádně sedl. Já si tuhle malinkou sérii velmi užil a všem ji doporučuji. Jeden z nejvtipnějších seriálů vůbec. Tím pádem nevidím důvod, proč si ho nepřidat mezi oblíbené.(26.5.2011)

• - Mnoho vtipů ze seriálu bylo znovu použito ve filmové sérii Bláznivá střela. (HappySmile)

• - Podle scénáristy Pata Profta měla být scéna z úvodních titulků, kde je vystřeleno na Abrahama Lincolna, který následně vytáhne pušku a začne střílet, nahrazena podobnou scénou s Mahatmou Gandhim a kulometem. (HappySmile)

• - Od druhého dílu začne poručík Drebin na konci přeříkávat seznam všech zločinců, které zatkl v předchozích epizodách. Tenhle vtip ale trochu pozbyl smyslu, když seriál v USA nevysílali v pořadí, v jakém byl natočen - 5. díl běžel před 4. a 4. před 3., takže zločinci byli zmíněni ještě než byli zatčeni. Tento vtip se neobjevil v první a třetí epizodě. (HappySmile)