Epizody(6)

Komediální krimiseriál nabitý gagy, absurdním humorem a parodickými odkazy. Neohrožený detektiv Frank Drebin řeší případy s takovou samozřejmostí, že i James Bond vedle něj vypadá jako Martin Tomsa v podvlíkačkách. Rozbije mafiánský gang i auto. Zneškodní únosce, bombu i sexbombu. Vražedkyni strhne skoro všechny paruky a drogovému dealerovi masku. Zpívá, tančí. Popere se s nepřízní osudu i s vyděrači. Nic pro něj není překážkou, ani výhrůžky a popelnice. Pachatele odzbrojuje ručně, diváky humorem. Dostane ho až programový šéf ABC Tony Thomopoulos, který seriál po šestém díle předčasně ukončí s odůvodněním, že je jen pro pozorného diváka. Frank Drebin se však nevzdá a záhy se vrací v sérii Bláznivých střel. (Infalín)

mzss1

Hodně dobré. To, že je to takhle rozkouskované je jedině dobře. Sice se nějak extra neodrazí příběh, ale aspoň není nuda a je zde dost vtipných momentů, které především předvádí výborný Leslie Nielsen. Jenom se smát u toho, co si víc přát. Sice se tu možná najde něco až moc přehnaného a tak. Ale přesto hodnotím na zasloužených 85% = **** ()

Fanucci

Nadšení ostatních přílíš nesdílím. Pustil jsem si 3 díly, zasmál se jen párkrát a na další nekoukal. Jde spíš o sérii gagů, komických situací alá Tom & Jerry (trezor nad hlavou). Na můj vkus té infantilnosti tam bylo příliš. Od Zuckera a Abrahamse jsem čekal o dost víc...proto jen průměrné hodnocení. ()

Nin

Frank Drebin to před Bláznivou střelou rozjížděl už v tomhle seriálu. Police Squad! nemá tak nabušenou kadenci vtipů jako filmy a ty zároveň nebývají tak vybroušené, ale celkově jde o zábavnou podvratnou parodii starých kriminálek. Jedním z největších kladů je Leslie Nielsen, který je jako vážně se beroucí Frank prostě super. (7/10) ()

genetique

Šialená miniséria, ktorá ma dostala do kolien. Neskutočný situačný humor a absurdné slovné prestrelky v podaní dementne-geniálneho Leslieho Nielsena. Nechápem prečo vzniklo len šesť častí a je to škoda, pretože Nielsenov detektív Drebin v plnej podpore najkreatívnejšieho parody-tria v histórii, by si zaslúžil viac priestoru. 85%. ()

Dan9K

Takové střídání mezi skvělými, trapnými a hluchými fóry, ty skvělé jsou často opakovány ve většině dílů. Možná je to mojí nepozorností, ale kadence ani ostrost vtipů se mi nezdála povětšinou taková, jako v ZAZ filmech. Avšak těch skrytých vtípků tam je tolik, že může mít seriál poměrně vysokou replayabilitu. Tommy je samozřejmě nejlepší postava, ale ani vědec z laborky není špatný... ()

• Každý díl má dva názvy - ten, co čte vypravěč, se liší od toho, co se ukáže na obrazovce. (HappySmile)
  • Název seriálu, ústřední znělka, úvodní titulky a postava poručíka Franka Drebina parodují seriál M Squad. (HappySmile)
  • Podle scénáristy Pata Profta měla být scéna z úvodních titulků, kde je vystřeleno na Abrahama Lincolna, který následně vytáhne pušku a začne střílet, nahrazena podobnou scénou s Mahatmou Gandhim a kulometem. (HappySmile)

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely