poster

Koko-di koko-da (festivalový název)

 • Švédsko

  Koko-di Koko-da

 • anglický

  Koko-di Koko-da

Drama

Švédsko / Dánsko, 2019, 86 min

Režie:

Johannes Nyholm

Scénář:

Johannes Nyholm

Producenti:

Johannes Nyholm

Střih:

Johannes Nyholm

Scénografie:

Pia Aleborg
(další profese)
 • Jevablo
  **

  V zásadě šílenost. Režisér se s divákem moc nemazlí, po pěti minutách je tragédie na světě a následuje obtížně pochopitelná brutalita a jakési snové vize manželské dvojice (no hezký sny teda). Humor ve filmu není, v podstatě jde o několik sadistických variací, které zjevně snad doufejme mají hlubší podtext. Jsem natvrdlý, a proto jsem ho asi nepochopil. Možná kdyby bylo víc toho humoru...(16.7.2019)

 • J*A*S*M
  ***

  Sympaticky hravá a svěží mysteriózně-hororově-komediální lesní báchorka, které nejvíc škodí to, že chce být i něčím víc než hravou a svěží mysteriózně-hororově-komediální báchorkou. Odseknout začátek, odseknout animované sekvence, přitvrdit ve scénách útoků a bylo by to alespoň na 4*. #KVIFF2019(29.6.2019)

 • Hoyt
  ***

  U tohoto filmu mě mrzí, že nemohu dát větší hodnocení. Myšlenku to má vynikající ale to provedení (celkový děj) a herecké výkony jsou prostě slabé. Co ale nemůžu vyhnat z hlavy je melodie, která ve filmu zazní několikrát. A nejsem sám. Během festivalu ve Varech jsem ji zaslechl několikrát od jiných lidí jak si jí broukají nebo pískají mimo tento film. Silnější 3*. (KVIFF2019)(5.7.2019)

 • kajas
  ***

  Tento film jsem si jako první na 54. ročníku KVIFF vybrala kvůli hodně divnému názvu ve spojení se synopsí slibující kombinaci "Funny Games" a "Jezera smrti". No, bylo to nakonec všechno trochu jinak. Rozhodně bych se obešla bez scén s kreslenými loutkami, ale jinak mi tohle drama o vyrovnání se se smrtí dítěte docela sedlo. Hlavně díky groteskně laděným scénám útoku tří podivínů, kterým jsem se smála nahlas a zároveň mi běhal mráz po zádech.(29.6.2019)

 • dubinak
  ***

  Tohle není úplně divácky vděčné, protože postavy jsou dost nesympatické a je to tak nějak ve všem nedotažené. V něčem by se mohlo ubrat, v něčem zase přitvrdit. Myšlenku to má ale dobrou a rychle to uteče. Sál se dokonce i několikrát nahlas smál a tak si říkám, že jako taková lehce mindfucková, řekla bych i folklorní jednohubka na jedno zkouknutí neurazí. KVIFF 2019(5.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace