Reklama

Reklama

The Voice Česko Slovensko

(TV pořad)
  • Slovensko The Voice Česko Slovensko
Hudební / Soutěžní / Reality-TV
Česko / Slovensko, 2019, 120 min

Obsahy(1)

Voice Česko Slovensko začíná! Sledujte napínavou bitvu čtyř hvězdných koučů - Vojtěcha Dyka, Pepy Vojtka, Jany Kirschner a Kaliho - o ty nejlepší hlasy z Česka a Slovenska! (TV Nova)

Recenze (52)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

V mých očích šlo o lepší show, než ty dvě předchozí. Žádný zázrak se nekonal, ale konečně vypadl Rytmus/Dara…Kaliho jsem vůbec neznal, ale docela na mě udělal svým vystupováním dojem. Dyk si to v mých očích posral po odchodu z kapely Nightwork, přesto ho uznávám jako vynikajícího zpěváka. Pepa to je klasika, ale Jana Kirschner se mi v některých dílech dokonale zhnusila. Naštěstí to není o porotcích, ale soutěžících a i tentokrát se tu objevilo několik opravdových talentů – taková Lucie Večeřová patřila k tomu nejlepšímu a nechápu, jak to že nepostoupila tehdy dál. O vítězce se bavit nebudu. Nefandil jsem jí, přestože nezpívala nejhůře, ale byli tam mnohem lepší…A obě moderátorky - Mária Čírová i Tereza Kerndlová odvedly docela dobrou práci – a v některých hadříkách byly neskutečně sexy… ()

Ellmariachi odpad!

všechny recenze uživatele

Neskutečně špatný pořad. Odpustím to, že soutěžící jsou často úplně mimo. Co mě neskutečně vytáčí jsou porotci. Mám rád Kabáty a je mě jasný, že tohle se musí prostě dělat pro prachy. Proto Pepé doufám, že za tenhle kabaret máš dost, jinak nechápu. Jana Kirschner je neskutečně otravná Dyka nesnáším a Kaliho neřeším. Hodnoceno na základě jednoho dílu. 0 procent. ()

Reklama

Aljak 

všechny recenze uživatele

Súťaž sama o sebe by vôbec nebola zlá, ale to čo predvádzajú tí štyria "kouči", to je hotová katastrofa. Tak trápne, infantilné a afektované správanie by som čakal tak od nejakých puberťáčiek, ktoré sa snažia za každú cenu zaujať. Ale aby sa takto idiotsky správali dospelí ľudia (teda aspoň podľa veku), to je nanajvýš desivé. Ale tí účinkujúci aspoň ako tak zachraňujú túto súťaž pred totálnou priepasťou, hoci nechápem načo je vlastne celý projekt The Voice dobrý, keď sme tu nedávno mali už neviem koľkú sériu Superstar (a isto nás v dohľadnej dobe čaká ďalšia). ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Nebudem sa zaoberať tými úbožiakmi, čo sa prihlásili do tejto televíznej show. Je to banda hlúpych adolescentov, nezdravo ambicióznych teenagerov a nesebakritických somárov. V tej kope hnoja sa celkom iste žiaden výnimočný spevák neobjaví. No skúsim podrobnejšie rozanalyzovať tie slávne celebrity, čo vystupujú v úlohe nesmierne dôležitých koučov. Je to pozoruhodné quarteto kreténov: starý vypelichaný rocker Pepa Vojtek, neznesiteľne afektovaná blbka Jana Kirschnerová, malý tučný raper Koloman Magyary a akýsi český chujko Vojtěch Dyk. Jeden trapnejší ako druhý. Odpad! ()

Ainy 

všechny recenze uživatele

Zřejmě tady budu za exota pro většinu zdejších virtuálních kritiků, ale mně se toto opravdu líbí. Nechápu samu sebe, ale je to tak. Do této chvíle mě veškeré pořady televizní zábavy a speciálně ty se zaměřením na zpěv úspěšně obcházely. Různá vystoupení nesoudných, dosti arogantních a hloupých účinkujících mi buď rvou uši a nebo se za ně až neskutečně stydím. Je opravdu s podivem, kolik lidí je ochotno zviditelnit své neumění a přede všemi se ztrapnit. Nicméně jsem minulou neděli nechala televizi zapnutou a když začali různí soutěžící zpívat, musela jsem si k ní sednout a s otevřenou pusou koukat a poslouchat. Jenom samí hotoví zpěváci, neuvěřitelně talentovaní, mě dokonale uzemnili. Porota rovněž v klidu. Vojta si sice občas zapřehání v přemlouvání více než je zdrávo, ale to asi k tomu patří. Všichni se chovají v mezích slušnosti, nikoho neurážejí, jsou spontánní, veselí, milí a v naprosté pohodě. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (5)

  • „Několik let jsem úspěšně odolávala nabídkám zasednout do křesla kouče a měla jsem pocit, že na to nebyla ta správná chvíle. Tentokrát jsem cítila, že chci novou výzvu, něco, co sem ještě nezkusila. Když přišla opět tato nabídka, bylo celkem přirozené říci ano,“  sdělila Jana Kirschner o svém působení v pořadu. [Zdroj: iDnes.cz] (Duoscop)
  • Předchozí dvě řady se jmenovaly Hlas Česko Slovenska, ale třetí řadě nechali originální název, a to The Voice. (Duoscop)

Reklama

Reklama