The Voice Česko Slovensko (TV pořad)

The Voice Česko Slovensko

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko / Slovensko, 2019, 120 min

• brasek

Čo som plánoval robiť v nedeľu večer? Budem driemať a vypočujem si možno pár pesničiek z tejto relácie. vydržal som snáď 25 minút, pretože toto bolo niečo otrasné. Nemôže byť pravda, že niektorí z poroty sa chovajú tak ako sa chovajú, to je snáď sen respektívne dopredu nacvičený scenár podľa autorských práv.(11.2.2019)

Superstar a podobné soutěže mě moc neberou, ale formát této soutěže mám rád. Mínusy se v podstatě týkají koučů. To, že je Vojta Dyk namachrovanej debil, vím. Ale co by mě v životě nenapadlo, že Jana Kirschner, jejíž písničky mám celkem rád, je tak nesympatická a afektovaná. Kaliho neznám, ale oproti těm dvoum je aspoň koukatelný. A pak už zbývá jen Pepa, kterej je jedinej jako kouč na úrovni těch zahraničních. 3* za to, že tu soutěž mám ze všech pěveckých nejraději, a hodlám ji nadále sledovat. Mít lepší kouče bylo by to o dost lepší. 3* 50%(17.2.2019)

• pistik

Odkedy je propagacia drog mozna o osmej vecer? Ved ta Kirchnerova je nafukana ako zirafa. Priserne ako sa niekto dokaze zhovadit za peniaze. Ak aj mala nejaku uroven a mohol ju niekto povazovat za relativne slusnu umelkynu, tak tymto klesla na uplne dno k Rytmusovi a Dare Rolincovej a co ja viem, napriklad takemu Majkovi Spiritovi a Haberovi ktori by za prachy si snad nechali aj zuby trhat. Strach a hnus v Bratislave(25.2.2019)

• Brenda.Ch

Dávám jednu hvězdu za hlasy, které se tam předvedly, myšleno tak, že v tomto případě jedna hvězda znamená plných pět hvězd pro účinkující zpěváky. Tato hvězda nemá však vůbec nic společného s pořadem a hlavně porotou, nebo co to mělo být, ti čtyři týpci. Těm dávám "odpad", jelikož tolik trapných hovadin, co tam předvedli, se jen tak nevidí. Jediné možné vysvětlení jejich chování vidím v aplikaci nějakého matroše před vysíláním. Hodnotit to jako kalbu, to bych dala i tři hvězdy.(18.2.2019)

• Ellmariachi

Neskutečně špatný pořad. Odpustím to, že soutěžící jsou často úplně mimo. Co mě neskutečně vytáčí jsou porotci. Mám rád Kabáty a je mě jasný, že tohle se musí prostě dělat pro prachy. Proto Pepé doufám, že za tenhle kabaret máš dost, jinak nechápu. Jana Kirschner je neskutečně otravná Dyka nesnáším a Kaliho neřeším. Hodnoceno na základě jednoho dílu. 0 procent.(17.3.2019)

• Kali

• - Křesla, na kterých sedí porotci, stála 1 milion Kč a jejich výroba trvala 2 měsíce. (TheSlezy)

• - Poprvé byla v Hlasu čistě ženská moderátorská dvojice, a to Tereza Kerndlová a Mária Čírová. (Bioscop)

• - Předchozí dvě řady se jmenovaly Hlas Česko Slovenska, ale třetí řadě nechali originální název, a to The Voice. (Bioscop)