The Voice Česko Slovensko (TV pořad)

The Voice Česko Slovensko

Hudební / Soutěžní / Reality-TV

Česko / Slovensko, 2019, 120 min

Zřejmě tady budu za exota pro většinu zdejších virtuálních kritiků, ale mně se toto opravdu líbí. Nechápu samu sebe, ale je to tak. Do této chvíle mě veškeré pořady televizní zábavy a speciálně ty se zaměřením na zpěv úspěšně obcházely. Různá vystoupení nesoudných, dosti arogantních a hloupých účinkujících mi buď rvou uši a nebo se za ně až neskutečně stydím. Je opravdu s podivem, kolik lidí je ochotno zviditelnit své neumění a přede všemi se ztrapnit. Nicméně jsem minulou neděli nechala televizi zapnutou a když začali různí soutěžící zpívat, musela jsem si k ní sednout a s otevřenou pusou koukat a poslouchat. Jenom samí hotoví zpěváci, neuvěřitelně talentovaní, mě dokonale uzemnili. Porota rovněž v klidu. Vojta si sice občas zapřehání v přemlouvání více než je zdrávo, ale to asi k tomu patří. Všichni se chovají v mezích slušnosti, nikoho neurážejí, jsou spontánní, veselí, milí a v naprosté pohodě.(18.2.2019)

Superstar a podobné soutěže mě moc neberou, ale formát této soutěže mám rád. Mínusy se v podstatě týkají koučů. To, že je Vojta Dyk namachrovanej debil, vím. Ale co by mě v životě nenapadlo, že Jana Kirschner, jejíž písničky mám celkem rád, je tak nesympatická a afektovaná. Kaliho neznám, ale oproti těm dvoum je aspoň koukatelný. A pak už zbývá jen Pepa, kterej je jedinej jako kouč na úrovni těch zahraničních. 3* za to, že tu soutěž mám ze všech pěveckých nejraději, a hodlám ji nadále sledovat. Mít lepší kouče bylo by to o dost lepší. 3* 50%(17.2.2019)

• Johny303

Kouči s výjimkou Vojtka jsou trapní, až je to k pláči. Celý pořad je veden tak, aby skrze trapné debaty a afektované výstupy těchto "trenérských hvězd" zdržoval co nejvíce, a tak si za dvě hodiny poslechneme asi deset minut muziky a zbytek tvoří ubohé žvásty a reklamy. The Voice Česko Slovensko s přehledem překonal všechny své hudební bratříčky i konkurenty, kterým se tímto omlouvám za přehnanou kritiku.(10.2.2019)

• Matrinx

Jasně, porota je strašná a přimlouval bych se za důkladnější postprocesing videomateriálu - tu konformistickou démonovu zmrdku by to chtělo minimálně rozmazat, nebo před její ksicht strčit nějaký meme. Dále bych se obešel bez toho citového vydírání, přílišného zabrušování do osobního života soutěžících, protože to mě v soutěži o zpěvu vážně nedojímá. Oboje platí pro The Voice i Superstar, dokonce mám takovou teorii, že se ženský import ze Slovenska vsadil, kdo bude větší vy-víte-co v pěveckých soutěžích za poslední rok a Nova jim to hrdě zaštiťuje.. Ale... Vždycky mě tenhle typ pořadů v jádru bavil - rád skautuji pro svůj hudební vkus/zrak a vždycky se našli zajímaví lidé, kteří sledování tohoto ospravedlnili. Bral bych více seriozní a méně komerční formu (méně reklam, kurvadrát!), ale i sem pouštějí lidi s talentem a nic lepšího v současné době nemáme...(19.2.2019)

• Dogfish

Celkově tyto "zábavné" soutěže v TV moc nevyhledávám a musím se přiznat, že ač jsem neviděl ani minutu a přesto jsem dal Odpad. Úplně mě stačí upoutávky. To co tam vyvádějí ti rozhodčí, nebo co tam mají za funkci je k zblití. Kirchner ksichtuje jak po mrtvici. Kali, kdo to kurva je? Jinak Pepa je indulona 1. třídy a vleze všude, kde to smrdí prachama.(2.3.2019)

• - Poprvé byla v Hlasu čistě ženská moderátorská dvojice, a to Tereza Kerndlová a Mária Čírová. (Bioscop)

• - Předchozí dvě řady se jmenovaly Hlas Česko Slovenska, ale třetí řadě nechali originální název, a to The Voice. (Bioscop)

• - „Několik let jsem úspěšně odolávala nabídkám zasednout do křesla kouče a měla jsem pocit, že na to nebyla ta správná chvíle. Tentokrát jsem cítila, že chci novou výzvu, něco, co sem ještě nezkusila. Když přišla opět tato nabídka, bylo celkem přirozené říci ano,“  sdělila Jana Kirschner o svém působení v pořadu. [Zdroj: iDnes.cz] (Bioscop)