poster

I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney

Krátkometrážní / Komedie

USA, 1993, 16 min

Režie:

Ben Affleck

Scénář:

Jay Lacopo, Kamala Lopez

Producenti:

Kamala Lopez

Střih:

Dave McVeigh
(další profese)
 • ScarPoul
  *

  Myšlienka je rozhodne zaujímavá, ale prevedenie je tak veľmi slabé, že to skôr irituje, akoby to malo baviť. Čakal som nadsázku a nie príbeh hrajúci sa na umenie. Veľmi, veľmi, veľmi nezaujímavý film, ktorého jedinou vtipnou zložkou je názov.(23.9.2011)

 • ivishka
  odpad!

  I Killed Ben Affleck, Hung Him on a Meat Hook, and Now I Have Finally Found Peace! Tento kraťas je 16ti minutovým utrpením, konverzační slátaninou a nezdařeným pokusem o komedii. Beru to s rezervou, ale ta rezerva mi bohužel nestačí ani na odpad! Škoda Ben Affleck je totiž perfektní herec a nejméně ve dvou ze svých několika režijních pokusů uspěl alespoň za 2.(20.11.2012)

 • swamp
  ***

  Název rozhodně není to jediné zajímavé - ale bohužel je to nejzajímavější. :P Dalo by se říct, že se tímto kraťasem prolínají tři roviny - opravdová vražda, zfilmování této vraždy samotným vrahem a konkurz na roli oběti - není to nezajímavé, a přestože mají herci hrát přehnaně kýčovitě, působí to otravně. Je zajímavé vidět, kam se Ben Affleck jako režisér dostane za více než deset let od natočení tohoto projektu.(24.5.2011)

 • dr.Orlok
  ***

  "I Killed My Lesbian Wife, Hung Her on a Meat Hook, and Now I Have a Three-Picture Deal at Disney" - jen se podívejte na ten název !!!(10.9.2008)

 • 4daPeace
  *

  I Killed My Lesbian Wife, Hung Her On A Meathook, And Now I Have A Three-Picture Deal At Disney (1993)(15.10.2008)

 • - Tento krátkometrážní snímek natočil Ben Affleck při studiích na Occidental College v roce 1993. (HellFire)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace