Reklama

Reklama

Paní Zahrádková (Tereza Voříšková) s manželem (Vojta Kotek) idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi (Jiří Černý, Maria Sawa) se s nadšením připojují. Paní Roubíčková (Klára Melíšková) pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová (Dagmar Havlová) všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec (David Novotný) zastupuje svojí maminku. Paní Procházková (Pavla Tomicová) s panem Novákem (Ondřej Malý) hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský (Andrej Polák) touží po půdě v domě a pan Kubát (Jiří Lábus) důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi (Kryštof Hádek, Stanislav Majer), jen starý pan profesor Sokol (Ladislav Trojan) zatím nic nekomentuje… (CinemArt)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Zix.

Zix. (hodnocení, recenze)

Moc sem nepochopil konec - proč tam byli ty záchranky a policie? Něco v domě mezitím prasklo nebo bouchlo? 

na příspěvěk reagoval dr.horrible

hippie2222

hippie2222 (hodnocení, recenze)

Dávám plnej počet. Proč? Protože Terezu Voříško-Rambu jsem nikdy nemusel, nikdy mě v ničem nebavila a tady mě absolutně dostala do kolen. A dokonce i ten Kotek zahrál. Lábus s Melíškovou excelentní, Polák velmi příjemně překvapil a tak by se dalo pokračovat. Prostředí jediný místnosti určitě Havelkovi vyhovovalo a nemusel se bát, že mu filmová režie zlomí vaz. Bravurní.

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

runner85

P.S. Mmj. schůze již dávno nedělám. Všichni dostanou do schránek hlasovací lístky s lhůtou. Po vypršení lhůty si vyberu svoji schránku, kam partaje naházeli odpovědi. Schůze jsou dááávno za zenitem:-D

na příspěvěk reagoval runner85

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

Spiker01

Normálně schůze trvají 15-20 min. Režisér Havelka potřeboval udělat z 15 min. 97 min. Tomu se říká dělat z hovna bič.

na příspěvěk reagoval runner85

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

jardariha

Režisér Havelka často v rozhovorech zmiňuje, že to psal na základě schůzí, kterých se zůčastnil, takže...nikdo samozřejmě netvrdí, že takhle probíhají všechny schůze a je tam samozřejmě nějaké to drama navíc.

na příspěvěk reagoval jardariha

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

Já jen dodám, že tady mi Vojta Kotek s tím knirem strašně připomínal Petra Čepka..

runner85

runner85 (hodnocení, recenze)

tak u nás to našťastie tak neprebieha, ale zas viem o bytovkách kde to tak prebieha úplne :D 

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

Takže podívejte se milánkové. Jako domovník, kterého dělám 17 let mohu v klidu říct jen jedno: takhle to tedy opravdu nechodí. Tvůrci udělali naprosto vymyšlený příběh bez toho, aniž by o problematice něco věděli. samozřejmě odpad!

na příspěvěk reagoval herrWorm, Spiker01

Artigas

Artigas (hodnocení, recenze)

Neskutečně přesvědčivý snímek. Ti dva slizaci byli od začátku jasní plus Klára, ovšem jinak dokonalé. Po dlouhé době jsem shlédl celý film, dávám plnou palbu!

lukasK1995

lukasK1995 (hodnocení, recenze)

Prečo mám taký pocit že ti dvaja bratia aj s tu predmudrenu sviňu tými podpismi chceli odrbat ľudí o ich vlastné byty?? Ináč film super ale ja byť na takejto schôdzi po chvíľku buď všetkých zabijem alebo odidem

na příspěvěk reagoval dr.horrible

DejvCZ

DejvCZ (hodnocení, recenze)

Chyba 12:50 si Novotný cukruje bábovku 13:11 si ji přisouvá znovu a cukruje znovu 13:19 bábovka je zase uprostřed stolu 13:45 bábovka je u dagmarky 13:52 je zase u Novotného 14:31 je zase u Dagmarky 14:38 u Novotného atd.

na příspěvěk reagoval Kubeska

Uživatel DejvCZ smazal svůj příspěvek.

Adam Bernau

Adam Bernau (hodnocení, recenze)

Kubeska

Ne, opravdu mě nenapadlo, že podceňuješ moji znalost zvířat. A protože i jinak jsem dost nedovtipný, můžeš mi říct, co přesně v tvé reakci na Dadela je sarkasmus?

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Například uživatel LIVINGDEAD označil celý film za uječený, a do mě se tu pouštíte, když jsem označil za uječenou jen jednu postavu.

na příspěvěk reagoval dr.horrible

Uživatel Kubeska smazal svůj příspěvek.

Adam Bernau

Adam Bernau (hodnocení, recenze)

Kubeska

Pes sere na tvůj názor na Voříškovou. Už mi ale začíná dávat smysl, proč averzi  k ní používáž jako argument pro obhajobu svých tvrzení. Dík za objasnění. (Myška byl jen můj tip, na které straně se vidíš v tom "žabomyším sporu".)

na příspěvěk reagoval Kubeska, Kubeska

PetrPan

PetrPan (hodnocení, recenze)

Kubeska

Na tvůj názor sere pes, protože míra "skoro pořád"  se rozhodně nedá srovnávat s mírou "sem tam", což by skutečnosti odpovídalo lépe, ale rovněž ne přesně. Zveličování pak není sarkasmus, to se ti vážně povedlo. Druhá věta v té předchozí JE sarkasmus.  Zkus popřemýšlet, na které straně stojíš v žabomyším sporu, myško.  A tady máš sarkasmus i hyperbolu (zveličování): Vážně mě to zajímá, tygře.

na příspěvěk reagoval Kubeska

Uživatel PetrPan smazal svůj příspěvek.

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Adam Bernau

Když na můj názor cituji: „sere pes“, tak proč na něj tedy reagoval Dadel a pak vy? To jde proti veškeré logice a každý vnímá míru „skoro pořád“ jinak, nehledě na to, že jsem to také mohl zveličit, tomu se říká sarkasmus. A na obrázku je puma americká, a ne nějaká myš, aby bylo jasno.

na příspěvěk reagoval PetrPan, Adam Bernau

Adam Bernau

Adam Bernau (hodnocení, recenze)

Kubeska

Tvůj názor nikdo měnit nechce, na ten sere pes, ale ani tvoje averze k herečce nezpůsobí, že tam skoro pořád ječela, protože to prostě není pravda. Takže s tím ukončováním pomalu, myško.

na příspěvěk reagoval Kubeska

Kubeska

Kubeska (hodnocení, recenze)

Dadel

Skoro pořád ječela se nerovná pořád ječela. Mám na ni jednoduše averzi a nějaký obhájce tohoto filmu mi názor nezmění. Ale ty jsi vlastně známý tím, že rád napadáš, když si někdo myslí něco jiného než ty. To je podobný případ jak u Bluntmana, který do krve obhajoval Tenkrát v Hollywoodu, když se někomu něco na něm nelíbilo. Tímto končím tento žabomyší spor.

na příspěvěk reagoval Adam Bernau

Reklama

Reklama