Requiem pro lehkou váhu (S01E03) (epizoda)

Requiem for a Lightweight

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1972, 25 min

Hy Averback

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Johnny Mandel

Legendární epizoda se sestrou Cutlerovou, nelze zapomenout. Je jenom škoda, že se pak objevila jen v několik epizodách.(26.11.2017)

Co to dělám radare? Podepisujete prázdné papíry. A smi se to vůbec? Těžko říct já je nepodepisuji, to vy...(20.5.2019)

Kvůli Marcie Strassman bych se nechal zmlátit taky. Tu jsem miloval a každý díl doufal, že se zase objeví. Bohužel, zemřela v roce 2014. Jedna z nejlepších scén s Henrym, jak podepisuje prázdné papíry, roztrhá je, aby je podepsal znovu.(7.4.2017)

"Nevím, jak tebe, ale mě dvanáct hodin na operační sále trochu vyčerpalo. Asi se na pár týdnů zhroutím." Kecá - je to doktorská finta. On chce sestru Cutlerovou a ten druhý ji taky chce, Šťabajzna ji nechce, takže se bude boxovat. Mně tedy sestra Cutlerová nepřipadala tak moc sexy, abych kvůli ní vlezl do ringu se seržantem zabijákem Flackerem, ale to jediná výhrada k této epizodě. Trapperův boxerský styl totiž měl své kouzlo, nedotknutelnost pohlaví major Houlihanové mě pobavila a Henryho podepisování prázdných papírů se právě tady začalo stávat legendárním.(28.7.2017)

"A guy told me that he was crossing the road, and this jeep came too close to him. He punched it. He knocked it out. "(15.8.2019)