Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 1 (1972) (série)


Nenávidím tajemství (S01E10)

(epizoda)
  • USA I Hate a Mystery

Obsahy(1)

Série krádeží v táboře udělá z Hawkeye detektiva, tím se ovšem stane hlavně z nouze, protože je hlavním podezřelým. Nakonec odhalí viníka - je jím Ho John, který stále neodjel do USA a potřebuje peníze na podplacení stráží, aby se dostal ke své rodině ze severu. (TV Nova)

Recenze (8)

drackula 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ho-Jon, the elixir of life! Drinks for me and my men, and water for our horses!" Túto epizódu mal ťahať Hawkeye, ale top moment mal na starosti Henry a jeho romantické odovzdanie nového navijaku. Možno prvé kvalitatívne zakolísanie, ale nič závažné. Disney plus ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Nenávidíte mě tolik, že byste mě chtěli přeložit k jiné jednotce. Nejlépe nepřátelské." Hawkeye už měl lepší převleky než za Sherlocka, ztráta jeho přátel mi připadala poněkud nevěrohodná a tak se tentokrát musel o zábavu postarat sám náčelník. Henry byl zkrátka okouzlující a já bych moc chtěl umět své milence předat jako dárek naviják a nebýt přitom pověšen za koule místo lustru, jak se mi to občas stává. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (7)

  • Hawkeye (Alan Alda) si hraje na známého detektiva Sherlocka Holmese. (griph)
  • Když Margaret (Loretta Swit) zavolá generála Barkera, poruší řetězec vojenské subordinace. V ošetřovatelském sboru nemá žádnou velitelskou pravomoc s výjimkou ošetřovatelského personálu. V 50. letech ji převyšoval i ten nejmladší důstojník v hodnosti podporučíka. (sator)
  • Krabice od navijáku, kterou Henry (McLean Stevenson) dává sestře Leslie (Linda Meiklejohn), je od navijáku Penn Beachmaster 155. Avšak Henry říká, že to je Sato Tanaka. (sator)

Reklama

Reklama