Drahý otče (S01E12) (epizoda)

Dear Dad

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1972, 25 min

Gene Reynolds

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Larry Gelbart

Fred W. Berger

"Vzhledem k počtu lidí, kteří se nudili minulou neděli, bude příští neděle zrušena." Rozjezd hlášek místního rozhlasu se podařil, Henryho přednáška o manželském sexu byla vynikající, Radarův džíp v balíku neměl chybu, a Klingerovo K. O. Franka lze ospravedlnit snad jen tím, že tehdy ještě nenosil lodičky. Ale nyní zapomeňme na Santu na frontě, dejme ta játra na stranu a vraťme se k tomu sexu.(11.8.2017)

Epizoda, která je sice poskládána z milionu drobných scén a hlášek, ale stojí za to každým coulem.(29.6.2018)

Radar ještě lže a krade, než ho postihne demence a změní se v děcko. Henryho přednáška o figurách. Poprvé Klinger. ještě prošedivělý a v uniformě. Prostě paráda.(7.4.2017)

První dopis otci... Pojď se mnou tati do jídelního stanu a já ti koupím kafe... Klinger ve velmi dramatické scéně... Nezapomeňte uvést věk a pohlaví k datu vašich posledních narozenin... Slyšel si, prý začali jednat o míru.. Na to nechci ani pomyslet... Scéna se Santou je tak absurdní, že se snad opravdu stala... Nevím jak to mají ostatní milocníci MASH, ale já ani na vteřinu nezapomínám uprostřed čeho se to všechno děje... 😢(26.5.2019)