Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 1 (1972) (série)


Love Story (S01E14)

(epizoda)
  • USA Love Story

Obsahy(1)

Radar dostane svatební oznámení od své bývalé snoubenky. Hawkeye a Trapper se ho snaží rozveselit a seznámí ho s novou sestrou, která miluje literaturu klasickou a hudbu. Margaret se snaží vznikajícímu vztahu zabránit. Radarovo "Ahhhh, Bach!" a "To je opravdu zajímavé" nakonec slaví úspěch. (TV Nova)

Recenze (8)

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

We're all in this together with a common goal to serve our country and repel the godless hoard from the north that would engulf our way of life. A ono to v roce 2017 vypadá, že on nakonec Frank nebyl tak vedle. Ale Henry je boží. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tahle holka si čistí zuby encyklopedií." Radarova love story nevypadala nic moc, ale Bach, Tolstoj a Hawkeye to zachránili. Zejména zjištěním Frankovy alergie na chloroform či zašitím majora do prostěradla. A taky jsem se dozvěděl, jak se dá zranit při salutování, takže již nikdy nikomu nebudu salutovat, když budu mít na hlavě rybářský klobouk. ()

Reklama

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co vyléčí mužovo zlomené srdce? Vysoké alimenty? Přiznám se že mám rád dudy...To mám říct děvčeti které skoro neznám ? Už jenom poslední věc, kdo je ten cizí chlap ve Vaší posteli? ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama