Tuttle (S01E15) (epizoda)

William Wiard

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Fred W. Berger

"Pokud budeš mít zítra volno, mám nějakou skvělou literaturu o sexuálních deviacích." Takhle mě v životě žádná slečna ani paní nebalila a já se ptám: Proč? Vždyť já bych si to zasloužil. Deviací mám hodně a jsem správný chlap, něco jako kapitán Tuttle. Ten nejlepší doktor, voják a vůbec Američan. Vždycky když si na něj vzpomenu, tak mi ukápne slza ... smíchu. Protože znám Tuttlea stejně stejně jako Henry, Frank, Šťabajzna a všichni další, kteří ho nikdy neviděli. Přesto s ním snídali a byl jejich nejlepší kamarád. Tak tady dostávala moje bránice pořádný záhul.(11.8.2017)

Rozhovor plukovníka Blakea a generála Claytona je třešnička na dortu seriálové tvorby. Něco z Tuttlea zbylo v nás všech.(17.1.2018)

Ty tomu rozumíš? Ano,ale nesmím u toho myslet... Sparkey na scéně... Volajaké absůrdné a proto dobré.. 😉(27.5.2019)

Za 12 let si Tuttla zahraje De Niro. Jedna z mála epizod, kde je Sparky vidět.(27.8.2017)