Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kapitán Kaplan je poslán domů, ale sužuje jej utkvělá představa, že se mu na cestě domů něco stane. Rozhodne se jet na letiště sám džípem, má nehodu a skončí na operačním sále. Do tábora přijíždí skupina bavičů Jackieho Flashe a na pár dní se promíchá s osazenstvem. (TV Nova)

Recenze (10)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Můj syn je chlapec?" Tak se nám Henry zbavil porodních bolestí a já musím s potěšením konstatovat, že Frank v sobě objevil smysl pro poťouchlosti. Zejména ta sprcha by zpřevodována skutečně brilantně. A taky mě pobavil kapitán Kaplan, který dokázal dávno známou pravdu, že myšlenka tvoří život. A já teď právě myslím na to, že při příští grilovačce by mi mohly zazpívat sestry Millerovy a Radar by k tomu mohl přidat své skvělé bubenické sólo. Vím, že se to stane, ale asi to budou nějací plagiátoři. ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zvláštní díl, který vás možná vyprovukuje k novým otázkám... Můj syn je chlapec? Scéna ve sprše...😀😀😀 Radar je bytost s nejčistším pohledem...😍 ()

Reklama

godal 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Geniální závěr první řady a jsem rád,že se nakonec dohodli pokračovat.Asi to kvůli rozporům nebylo jednoduché...Ale ty hlášky prostě zlidověly a i dabing se s tím popral..Mám syna-a je to chlapec.No a jako bonbónek vrácení vtípků od majstra Franka Burnese-to se neomrzí nikdy,když Hawkeye pouští sprchu... Mmch-kdo mi dokáže vyvrátit,že řidič Jeepu,který má odvézt zubaře domů není Samuel L. Jackson,tomu dám pětikorunu.Na 99% si myslím,že je to on,i když v titulcích je jako řidič nějaký Stanley Clay.Ten ale mohl řídit sanitku.Datum narození Jacksona souhlasí s tím,že by mohl mít po dvacítce a tohle byla jeho rolička na cestě ke slávě. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Komik (Joey Forman) říká, že jeho manželka je hezká jako Joe DiMaggio. Joe byl americký baseballový hráč italského původu. (sator)
  • V roli komika zde vystupoval skutečný slavný komik Joey Forman, jehož kariéru přeťala brzká smrt. (sator)
  • Chybělo málo a tohle byla poslední epizoda seriálu, protože sledovanost na konci první série byla tak nízká, že CBS byla na pokraji zrušení série. Nicméně se rozhodli opakovat dva díly každý týden během letní přestávky a počet diváků začal stoupat a seriál vstal z mrtvých. (sator)

Reklama

Reklama