Showtime (S01E24) (epizoda)

Showtime

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

Zvláštní díl, který vás možná vyprovukuje k novým otázkám... Můj syn je chlapec? Scéna ve sprše...😀😀😀 Radar je bytost s nejčistším pohledem...😍 V roli komika byl Joey Forman skutečný slavný komik.(4.6.2019)

"Můj syn je chlapec?" Tak se nám Henry zbavil porodních bolestí a já musím s potěšením konstatovat, že Frank v sobě objevil smysl pro poťouchlosti. Zejména ta sprcha by zpřevodována skutečně brilantně. A taky mě pobavil kapitán Kaplan, který dokázal dávno známou pravdu, že myšlenka tvoří život. A já teď právě myslím na to, že při příští grilovačce by mi mohly zazpívat sestry Millerovy a Radar by k tomu mohl přidat své skvělé bubenické sólo. Vím, že se to stane, ale asi to budou nějací plagiátoři.(18.8.2017)

Dobře, že jste se zasmál korejsky. Radar je úžasně vytvořená postava. A má dobré srdce. Tahle epizoda mě vždycky dostane.(28.9.2018)

• - V roli komika zde vystupoval skutečný slavný komik Joey Forman, jehož kariéru přeťala brzká smrt. (sator)