Rozděleni zůstaneme (S02E01) (epizoda)

Divided We Stand

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

Jackie Cooper

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Larry Gelbart

Šťabajzno nech toho, nebo přestanu prodávat lístky na tvoje sprchování... A pár ismů o kterých jsem nevěděl... 😉(5.6.2019)

Úvodná, v poradí prvá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "M.A.S.H." sa volá "Rozdelení zostaneme" (Divided We Stand). M.A.S.H. 4077 pracovne navštívi psychológ z vrchného armádneho velenia. Má za úlohu vypracovať posudky na jednotlivých členov tejto vojenskej mobilnej nemocnice. Začne sa šíriť opodstatnená obava, že prišiel za účelom, aby ich prerozdelili a postupne preradili do iných útvarov. V tábore zavládne panika. *****(2.3.2019)

"Během mého pobytu tady jsem viděl učebnicové případy neuróz a psychóz. Viděl jsem voyeurismus, fetišismus a pár -ismů, o kterých jsem nevěděl." Tak hra na velkou šťastnou rodinu před psychologem úplně nevyšla a nevyšlo ani předstírání vojenské disciplíny, ale pobavila mě noční konspirační schůzky ve sprše, prodej lístků na Šťabajznino sprchování či specializace ušní – nosní – radary.(22.9.2017)

"... a několik dalších ismů, o kterých jsem nevěděl." Lékařských pozorování tábora jsme celkově viděli několik, nicméně toto patří k těm lepším.(20.12.2018)