Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 2 (1973) (série)


Charlie o páté (S02E02)

(epizoda)
  • USA 5 O'Clock Charlie

Obsahy(1)

Nešikovnost severokorejského pilota, který se snaží vždy v 17.00 bombardovat blízký sklad střeliva, se stane zábavou pro celý tábor. Frank se snaží prosadit jeho sestřelení, ale dělo dostane k dispozici, až když Charlie trefí džíp generála Claytona. Při výstřelu Frank Charlieho mine a zničí inkriminovaný sklad střeliva. (TV Nova)

(více)

Recenze (11)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"A nyní, rovnou ze Severní Koreje, šestý týden na programu, Bombarďák Charlie, jeho letadlo a jeho astigmatismus." Sázení na výkony severokorejského třepetala patří k tomu nejlepšímu, čím první chirurgická jednotka s protileteckým vybavením, tedy M.A.S.H. 4077, přispěla k mé zábavě. Já jsem si prostě jistý tím, že každá pořádná nemocnice, potřebuje oleď nebo alespoň dělo, protože jinak by v ní mohla být nuda. Tady není, takže pokud bude Charlie zítra zase něco bombardovat, tak sázím, že mine o 62 yardů a chci místo v první řadě. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „5 O'clock Charlie“ (Charlie o piatej). M.A.S.H. 4077 ohrozujú pravidelné nálety nešikovného severo kórejského bombardéra Charlieho. Vždy podvečer o piatej sa objaví na obzore so svojím starým lietadlom a zhodí malú bombu, ktorá však nikdy nezasiahne cieľ. Prehnane iniciatívny major Frank Burns sa rozhodne zriadiť delostreleckú jednotku, ktorá ho má zneškodniť. ***** ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Protiletadlové dělo, kterým je vybavena jednotka M*A*S*H, je námořní dělo kalibru 3"/23 - 3"=76mm ač je řečeno, že má mít 40mm v průměru. (Maulincio)

Reklama

Reklama