Charlie o páté (S02E02) (epizoda)

 • USA

  5 O'Clock Charlie

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

 • Xpojntman
  *****

  KLDR pilot terčem sázek US army doktorů. Ale občas něco trefí.(24.7.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  "A nyní, rovnou ze Severní Koreje, šestý týden na programu, Bombarďák Charlie, jeho letadlo a jeho astigmatismus." Sázení na výkony severokorejského třepetala patří k tomu nejlepšímu, čím první chirurgická jednotka s protileteckým vybavením, tedy M.A.S.H. 4077, přispěla k mé zábavě. Já jsem si prostě jistý tím, že každá pořádná nemocnice, potřebuje oleď nebo alespoň dělo, protože jinak by v ní mohla být nuda. Tady není, takže pokud bude Charlie zítra zase něco bombardovat, tak sázím, že mine o 62 yardů a chci místo v první řadě.(22.9.2017)

 • MM_Ramone
  *****

  Druhá epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „5 O'clock Charlie“ (Charlie o piatej). M.A.S.H. 4077 ohrozujú pravidelné nálety nešikovného severo kórejského bombardéra Charlieho. Vždy podvečer o piatej sa objaví na obzore so svojím starým lietadlom a zhodí malú bombu, ktorá však nikdy nezasiahne cieľ. Prehnane iniciatívny major Frank Burns sa rozhodne zriadiť delostreleckú jednotku, ktorá ho má zneškodniť. *****(3.3.2019)

 • - Protiletadlové dělo, kterým je vybavena jednotka M*A*S*H, je námořní dělo kalibru 3"/23 - 3"=76mm ač je řečeno, že má mít 40mm v průměru. (Maulincio)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace