Kim (S02E06) (epizoda)

USA, 1973, 25 min

William Wiard

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Jsi nádherná, jak ti slunce svítí do tvých chloupků v uších. Frank zase jednou ukázal, co je za ksindla.(21.1.2018)

Dojemná epizoda o Korejci co se ztratil rodičům a je málem adaptován Trapperem. Tři a půl hvězdičky.(14.7.2019)

"Kdo by chtěl dítě, co leze do minových polí?" Tak nějaký ten zájemce by se určitě našel. Malý Kim zkrátka zabrnkal na lidskou strunu uprostřed války, což bylo milé, ale já mám raději zábavu. Proto jsem s radostí přijal informaci, že dudy mohou být těhotné, naučil jsem se hrát záchodovou mísu na dva údery a pokud chce někdo vědět, jak se dostat z Korey přes minové pole do centra Berlína, tak stačí svěřit mapu známému geodetovi a kartografovi plukovníku Henrymu Blakeovi. Ano, tak snadné je přemisťování v prostoru.(22.9.2017)

Jeff Maxwell který se v dalších dílech stal legendární figurkou kuchaře, se v tomto dílu objevuje ve dvou rolích.Jako obsluha v jídelně uklízí ze stolů a v dalším záběru jako pacient v nemocnici.Tvůrci spoléhali na to že si jej diváci ještě nepamatují.(19.6.2019)

• - Jeff Maxwell, který se v dalších epizodách stal legendární figurkou kuchaře Igora Stravinského, se v této epizodě objevuje ve dvou bezejmenných rolích. Jako obsluha v jídelně uklízí ze stolů a v dalším záběru jako pacient v nemocnici. Tvůrci spoléhali na to, že si jej diváci ještě nepamatují. (sator)