Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 2 (1973) (série)


Drahý otče... tři (S02E09)

(epizoda)
  • USA Dear Dad... Three

Obsahy(1)

Opět několik příhod z všedních dnů M*A*S*He. Hawkeye a Trapper obarví kůži fanatickému seržantovi - rasistovi, důstojníci mají každoměsíční poradu a Henry dostane z domova film z narozenin dcery. (TV Nova)

Recenze (7)

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No nic proti antirasistické kampani, ale používat k tomu nepravdivý mýtus (Drew zemřel na následky nehody, ale rozhodně ho neodmítli), to zrovna nevyznívá nejlíp. Ale na plný počet by to nebylo ani kdyby to byla pravda. ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další z řady dílů, který je poskládán z řady scének, které spojuje dopis. Nicméně patří k těm výborným, na jedné straně se člověk směje, na druhé vidí i problémy doby v podobně podání "špatné krve". Zajímavá byla i operace vojáky s nevybuchlým granátem. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Ztráta klystýru byla náš zisk, plukovníku." Tak pod to se klidně podepíšu. Nicméně třetí Hawkeyeův dopis domů byl spíše dojemně lidský než zábavný a já prostě preferuju srandu. Proto mne zaujala metoda, kterou byl vojín vyléčen z rasismu a samozřejmě legendární porada. Ta byla zkrátka boží. Doktoři si prostě v poměru 5:2 odhlasovali konec války, takže ať je zapsáno, že válka skončila dnešního dne ve 21:32. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama