Drahý otče... tři (S02E09) (epizoda)

Dear Dad... Three

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

Mimořádný díl...(26.9.2017)

Další z řady dílů, který je poskládán z řady scének, které spojuje dopis. Nicméně patří k těm výborným, na jedné straně se člověk směje, na druhé vidí i problémy doby v podobně podání "špatné krve". Zajímavá byla i operace vojáky s nevybuchlým granátem.(12.7.2018)

Dobrá epizoda. Poprvé vidíme Henryho rodinu z domácího filmu. Velmi dojemné hlavně z toho důvodu, jak tvůrci seriálu naložili s postavou Henryho Blakea. Vše co se děje v MASHi popisuje Hawkey ve svém třetím dopise otci. Tři a půl hvězdičky.(15.7.2019)

No nic proti antirasistické kampani, ale používat k tomu nepravdivý mýtus (Drew zemřel na následky nehody, ale rozhodně ho neodmítli), to zrovna nevyznívá nejlíp. Ale na plný počet by to nebylo ani kdyby to byla pravda.(9.10.2019)

"Ztráta klystýru byla náš zisk, plukovníku." Tak pod to se klidně podepíšu. Nicméně třetí Hawkeyeův dopis domů byl spíše dojemně lidský než zábavný a já prostě preferuju srandu. Proto mne zaujala metoda, kterou byl vojín vyléčen z rasismu a samozřejmě legendární porada. Ta byla zkrátka boží. Doktoři si prostě v poměru 5:2 odhlasovali konec války, takže ať je zapsáno, že válka skončila dnešního dne ve 21:32.(27.9.2017)