Pouze pro důstojníky (S02E15) (epizoda)

Officers Only

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1973, 25 min

Jackie Cooper

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Pätnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „Officers Only“ (Len pre dôstojníkov). V MASHi 4077 zachránia operáciou život mladého amerického vojaka. Ukáže sa, že je to syn generála Mitchella. Ten im ako poďakovanie dovolí v tábore zriadiť bar. Je však prístupný len pre dôstojníkov. Hawkeye Pierce a John Trapper McIntyre zariadia, aby tam mohli chodiť všetci členovia ich vojenskej mobilnej nemocnice. *****(4.3.2019)

"Co provedli teď, Radare?" Hawkeye a Trapper si svou návštěvu Tokia vyloženě užili, ale v MASHi mezitím zavládla vojenská disciplína a s tím je třeba něco dělat. Nikdo samozřejmě neumí rozežrat systém zevnitř tak jako dva kapitáni, takže o zábavu je postaráno a my ostatní si zatím můžeme dát banánové daikiri v důstojnickém klubu. A než se klub zaplní příbuznými důstojníků, tak musím podotknout, že nikdo neumí tak krásně salutovat, jako Henry v trenýrkách s přilbou na hlavě.(25.10.2017)