Zamilovaný Henry (S02E16) (epizoda)

 • USA

  Henry in Love

Komedie / Drama / Válečný

USA, 1974, 25 min

Režie:

Don Weis

Předloha:

Richard Hooker (kniha)
 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Henry, stihl ses zeptat, kolik jí je, než učitel tělocviku zavolal policii?" Vím něco o tom, čím přemýšlí chlap ve středním věku daleko od rodiny, ale tento Henryho únik paměťových buněk do pohlavních orgánů určitě mohl být vtipnější. Důkazem budiž skutečnost, že ho přebilo Frankovo zhodnocení toho, jak větší disciplínou a pořádkem učinil válku zábavnější pro všechny.(30.10.2017)

 • Cheeter
  ****

  Tahle situace by se snad mohla stát všude, prostě chlap ve středním věku a hlavu mu začnou motat mladý holky...(15.8.2017)

 • Belsazar
  *****

  Hodně pravdivý díl o tom, co s člověkem dělá dlouhé odloučení. Ženatý muž se tady cicmá s cizí ženskou.(24.1.2018)

 • sator
  ****

  Květiny budou doručeny do stanu hned po odvšivení a dezinfekci... Věkový rozdíl bude problém, jí je 21 a jeho ženě 42... Rád sem tě poznal i tvoje bambule...(14.6.2019)

 • MM_Ramone
  *****

  Šestnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá „Henry in Love“ (Zamilovaný Henry). Plukovník Henry Blake odíde na krátku dovolenku do Tokia. Tam sa vášnivo zamiluje do mladej krásnej Nancy Sue Parkerovej. Je medzi nimi značný vekový rozdiel. Kvôli nej sa chce dať rozviesť so svojou manželkou a začať nový život. Pozve ju na návštevu ku nim do MASHu. Keď ju zoznámi s Howkeye Pierceom a Johnom Traperom tí ihneď pochopia, že to nie je vhodná družka pre Henryho. *****(16.1.2019)

 • - Nancy (Kathrine Baumann) byla finalistkou volby Miss v roce 1969. Herečkou byla jen krátce, později pak modelkou a návrhářkou kabelek. (sator)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace