Krize (S02E21) (epizoda)

USA, 1974, 25 min

Don Weis

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

"Radar rozhodne, kdo s kým bude spát." Kromě raněných došlo v MASHi všechno, spálilo se všechno, co nesalutovalo a každý důstojník dostal funkci. Tu nejlepší, t. j. ubytovacího důstojníka, získal samozřejmě Radar, ale i další stáli za to - tepelný důstojník McIntyre, latrínový důstojník Pierce či zásobovací důstojník Burns. Všichni byli skvělí a mě se v narvané Bažině dost líbilo.(2.2.2018)

No vzhledem k tomu že tábor je obklopen lesy, nebylo třeba mrznout... 😎Hawkeye říká "Až bude po všem, vynaleznu elektrickou ohřívací dečku". Jenže: První elektrická deka byla vynalezena v roce 1912 a k jejímu rozšíření už docházelo v roce 1930.😉(18.6.2019)

• - Hawkeye (Alan Alda) říká: „Až bude po všem, vynaleznu elektrickou ohřívací dečku.“ Jenže první elektrická deka byla vynalezena v roce 1912 a k jejímu rozšíření už docházelo v roce 1930. (sator)

• - V tomto dílu všichni mrznou, protože váznou veškeré dodávky, ale vzhledem k tomu, že tábor je obklopen lesy, nebylo třeba mrznout. (sator)