Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 2 (1973) (série)


Krize (S02E21)

(epizoda)
  • USA Crisis

VOD (1)

Obsahy(1)

Zásobovací cesty k táboru jsou přerušeny a tak se musí se vším šetřit. Navíc je zima a tak se pálí vše "nepotřebné", aby se personál i ranění zahřáli. Nakonec jsou však dodávky i s dalším přívalem raněných obnoveny. (TV Nova)

Recenze (6)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Radar rozhodne, kdo s kým bude spát." Kromě raněných došlo v MASHi všechno, spálilo se všechno, co nesalutovalo a každý důstojník dostal funkci. Tu nejlepší, t. j. ubytovacího důstojníka, získal samozřejmě Radar, ale i další stáli za to - tepelný důstojník McIntyre, latrínový důstojník Pierce či zásobovací důstojník Burns. Všichni byli skvělí a mě se v narvané Bažině dost líbilo. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (7)

  • V tomto dílu všichni mrznou, protože váznou veškeré dodávky, ale vzhledem k tomu, že tábor je obklopen lesy, nebylo třeba mrznout. (sator)
  • Freank (Larry Linville) má baterií vyhřívané ponožky, podle některých zpráv se objevili v roce 1958, ale patent na ně byl udělen až v roce 1967. Patent získali Dennis J. Murphy a Charles F. Balz ze společnosti Timely Products Corp. (sator)
  • V úvodní scéně je zmínka o resuscitaci z úst do úst, tu však vynalezl rakouský chirurg Peter Safar až po skončení korejské války. (sator)

Reklama

Reklama