Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 3 (1974) (série)


Všední den (S03E12)

(epizoda)
  • USA A Full Rich Day

Obsahy(1)

Hawkeye nahrává pro svého otce dopis, ve kterém popisuje snahu tureckého vojáka, který se přes své zranění chce vrátit k jednotce. Dále popisuje pátrání po domněle zemřelém lucemburském vojákovi poručíkovi Henri-Batiste LeClercovi, který se nakonec objeví živý. (TV Nova)

Recenze (7)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Chci propustit z armády, jen přes mou mrtvolu, jak si přejete pane... Večer vás chci vidět bez šatů Klingere,na prvním rande si nikdy nesvlékám... Radar by nikdy nic neukradl,tedy bez dovolení. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dvanásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "M.A.S.H." sa volá "Všedný deň" (A Full Rich Day). Doktor kapitán Benjamin Hawkeye Pierce podpisuje prostredníctvom magnetofónoveho záznamu svojmu otcovi udalosti, ktoré sa v posledných dňoch odohrali v mobilnej vojenskej nemocnici M.A.S.H. 4077. Vyrozpráva mu príbeh o šialenom tureckom vojakovi a tiež aj bizarnú udalosť o smrti mladého vojaka z Luxemburska. ***** ()

Zajímavosti (1)

  • Zařízení, které Hawkeye (Alan Alda) používá k nahrávání zvukového dopisu svému otci, není magnetofon, ale diktafon – přesněji Edison Voicewriter, kdy se pro záznam používá plastový disk. Tento diktafon se vyráběl ve firmě Thomas A. Edison, Inc. Model je z roku 1953. (sator)

Reklama

Reklama