Bombardovaní (S03E15) (epizoda)

Hy Averback

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Scénografie:

Norman Rockett (set dekoratér)

Samozřejmě Henry ten útok na latrínu přežil. Zabít ho by si dovolil jen hodně stupidní scénárista.(18.7.2019)

Je fajn, že každej film (seriál) musí mít negativní postavu...ale chudák Frank má snad všechny negativní vlastnosti co člověk může mít. Máma přišla do kuchyně a řekla ,,Co se to tu sakra děje:D "?!(23.7.2020)

Umí si někdo představit operovat a být ostřelován...šílenství...😰 A když už to horší bejt nemůže objeví se pacient s odjištěním granátem...Tenhle díl se s diváky nemazlí...Pokud jste mrtvý ťuknete dvakrát...(12.7.2019)

Pätnásta epizóda z tretej série amerického komediálneho televízneho seriálu "M.A.S.H." sa volá "Bombardovanie" (Bombed). Vojenská mobilná nemocnica M.A.S.H. 4077 sa ocitne pod intenzívnou paľbou nepriateľa. Členov tejto neozbrojenej jednotky to zaskočí. Vrchná sestra major Margaret Houlihanová a doktor kapitán John Trapper MacIntyre sa schovajú v sklade zdravotníckych potrieb. Tam spoločne prečkajú útok. Margaretinho milenca majora Franka Burnsa začne zožierať žiarlivosť. *****(4.4.2019)

Mám takový dojem, že to poslední díl třetí série, který se točil. Přece by tvůrci nezničili latrínu během natáčení. A radši nechci vědět, na co se Radar ptal, jinak by z toho dopisu nebyl tak dobrý počin.(2.11.2019)