Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 4

(série)
Komedie / Drama / Válečný
USA, (1975–1976), 10 h 25 min (Minutáž: 25 min)

Tvůrci:

Larry Gelbart

Předloha:

Richard Hooker (kniha)

Hudba:

Pete Rugolo

Hrají:

Dennis Troy, Alan Alda, Mike Farrell, Harry Morgan, Loretta Swit, Larry Linville, Gary Burghoff, Jamie Farr, William Christopher (více)
(další profese)

Epizody(25)

Recenze (7)

mcvpn 

všechny recenze uživatele

Trapper a Henry boli jedny z mojich obľúbených postáv a dosť dlho som si zvykal na dve nové postavy, no nikdy to nebolo ono... ()

Reklama

Galerie (6)

Zajímavosti (17)

  • Tank, který se v tomto díle objeví, je Ford M4 A3 'Sherman' z roku 1942 s na střeše namontovaným kulometem Browning M2HB. (Maulincio)
  • Když Hawkey, B.J. a Radar dorazí ke koni, má kůň jen malé bílé ponožky na zadních nohách. Když se snaží koně odchytit, je vidět, ihned po nalezení koně, že na zadku, kde byl později ošetřován, žádné zranění nemá a lysina na hlavě je úplně jiná, než u koně, kterého dostane plukovník a ponožky na zadních nohách jsou o poznání větší. Když koně chytá Radar, jedná se opět o koně s malými ponožkami. Zachráněný kůň má na hlavě lysinu (bílou skvrnu), což je dobře vidět, když Radar koně předává plukovníkovi. Následuje scéna, kdy jsou přiváženi ranění a plukovník cválá k přistávací plošině na koni s velkými ponožkami a lysinou přes téměř celou hlavu. (pjotri)
  • Když skupina po průzkumu 50m nastupuje do autobusu, napíše Hawkey na špinavé okno Kilroy (pod B.J.). „Kilroy was here“ (v překladu „Kilroy byl zde“) je anglicky psaný projev, zpravidla doplněný kresbou, který se stal obzvláště populární mezi americkými vojáky během druhé světové války. (ArthasKarfa)

Reklama

Reklama