Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Korejské děti, ale i američtí vojáci, jsou často zranění, když se snaží sbírat různé válečné suvenýry - části výstroje nepřítele. Plukovník Potter se snaží tuto výdělečnou činnost zastavit. Hawkeye a B.J. nakonec donutí amerického dealera, aby přestal tyto věci nakupovat. Klinger, který se stále neúspěšně snaží o paragraf 8 a odvelení domů, vyleze na sloup a odmítá z něj slézt. Propuštěn sice není, ale zato překoná armádní rekord v době pobytu na sloupu. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Moje srdce Franku patří jinému! Ať si ho nechá, já si vezmu si co zbyde... Hm, divná stránka války... Hlas shůry... Klingera...😁 Jdu na kafe. Fajn, pak ti dám protijed...Margaret je snesitelná jen když namazaná---kdyby tady byl Donald, dal by ti ránu---😂 Pravá imitace liščí štoly---Takových jako já jsou tu tisíce --změníte celý svět? --Ne jen ten náš malý koutek---. ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klinger na sloupu byl perfektní. Akorát z Franka se stal blábolící idiot. A i když v seriálu nechtěl pokračovat on, tak tohle nepomohlo tomu, že by byl postrádán. ()

Reklama

malyLibor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Takových jako já jsou tu tisíce. Co budete dělat? Změníte celý svět?"  "Ne, jenom ten náš malý koutek". A přesně vo tom to je. Skvělá epizoda, super Klinger, parádní záporňák Frank, ale naprosto skvěle podané morální ponaučení od B.J. a ještě lepší od Margaret. Další super díl. Jdu si namíchat martini, obzvlášť suché, nejlépe aby se z něj prášilo. ()

Zajímavosti (1)

  • Epizoda má dvě různé varianty konce. V jedné verzi je závěrečná scéna s prstenem mezi Margaret (Loretta Swit) a Frankem (Larry Linville), ve druhé verzi tato scéna chybí. (sator)

Reklama

Reklama