Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 8 (1979) (série)


Čas života (S08E11)

(epizoda)
  • USA Life Time

Obsahy(1)

Do 4077 je přivezen vrtulníkem k okamžitému ošetření těžce zraněný voják, který zemře nebo bude ochrnutý, pokud nedostane transplantovanou aortu do 20 minut. Celý boj o jeho záchranu je znázorněn minutu po minutě. (TV Nova)

Recenze (10)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jedenásta epizóda z ôsmej série amerického komediálneho televízneho seriálu „M.A.S.H.“ sa volá "Life Time" (Čas života). Výnimočná, veľmi originálna a nápaditá časť, ktorú som si trvale zafixoval v pamäti. Predovšetkým kvôli bežiacej časomiere, ktorá po celú dobu je zobrazená v pravom dolnom rohu obrazovky. Odmeriava neúprosne bežiaci čas, ktorý je potrebný ku tomu, aby sa uskutočnila transplantácia aorty vážne zranenému vojakovi. Doktori z mobilnej armádnej nemocnice M.A.S.H. 4077 majú len dvadsať minút na to, aby zachránili život tohto pacienta. ***** ()

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když Alda pro sebe píše scénář, pak si to zahraje a zrežíruje, tak je to záruka kvality. On sám nejlíp ví, co mu sedí, a to navzdory tomu. Velmi kvalitní díl, který se musel líbit, a to i navzdory tomu, že tolik neodpovídá žánrů sitcomu. ()

Dr.film 

všechny recenze uživatele

Alda napsal díl s velkou vnitřní dynamikou. Ještě více, by téhle epizodě slušel kontinuální záběr bez střihu, pak by to bylo geniální. ()

Zajímavosti (1)

  • Při příletu zraněného vojáka drží Margaret infuzi (plasmu) velice nízko. Infuze by nekapala a při vysoké ztrátě krve by tato chyba mohla být i v krátké době fatální. (Winster)

Reklama

Reklama