Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 8 (1979) (série)


Uzdravte je (S08E17)

(epizoda)
  • USA Heal Thyself

Obsahy(1)

Plukovník Potter musí ulehnout, když dostane příušnice. Jeho nálada se ještě zhorší, když k sobě dostane dalšího nájemníka se stejnou nemoci - Charlese Winchestera. Do 4077 přijíždí dočasně náhradní chirurg, který je oba výborně nahradí, ale jen do té doby, než neunese tíhu situace a zhroutí se. (TV Nova)

Recenze (3)

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Umí ten tvůj Caruso jodlovat?!..😎 Takže je pravděpodobné, že nakonec budeš žít v domě plném malých římských čísel... 🤣🤣🤣 Zase tvrdá připomínka, těch hrůz, vůbec, si Neumím představit kde brali sílu... Kdyby lidé dokázali tuto sílu využít ku vzájemnému prospěchu... ()

Zajímavosti (4)

  • Název epizody odkazuje na Bibli – kniha Lukáš 4:23: „Physician, heal thyself“ („Lékaři, uzdrav sám sebe“). Je tím myšleno to, že jen těžko může lékař pomáhat druhým, neuzdraví-li sám sebe. (sator)
  • Potter (Harry Morgan) má ve svém stanu elektronkové rádio Emerson Model 790 Series B z roku 1954. Přístroji však chybí důležitá část, a to ladič se stupnicí. Společnost Emerson Radio Corp. byla zaregistrována v roce 1915 jako Emerson Phonograph Co. se sídlem v New Yorku raným nahrávacím inženýrem a manažerem Victorem Hugo Emersonem, který byl svého času zaměstnán u Columbia Records. (sator)

Reklama

Reklama