Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 9 (1980) (série)


Život, který jsi zachránil (S09E20)

(epizoda)
  • USA The Life You Save

VOD (1)

Obsahy(1)

Náhlá smrt pacienta šokuje Charlese Winchestera. Začne intenzivně přemýšlet o smrti. (TV Nova)

Recenze (5)

kaladze77

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Páčilo sa mi ako je citlivý Winchester, keď hovorí o svojom bratovi, nepáčilo sa mi však, že kým o epizódu naspäť Hawkeyho problémy s kýcháním (čo sa týka jeho podvedomia) vyriešia, tu nie je doriešené to ako Charlesove spomienky a depresie nik nerieši, ani si ho nevypočuje, ani psychológ nie je prizvaný, proste sa to skončí tak o ničom... ()

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Charles se dotkl smrti, a tím i smrti svého tragicky zahynulého bratra.Důležitá informace k pochopení jeho charakteru... Proč jsi mi to neřekl nežjsem to podepsal?! To byste to nepodepsal... ()

Zajímavosti (4)

  • Rodinu Maj. Charles Winchestera (David Ogden Stiers) podle jeho slov doposud tvořili jen rodiče a jeho sestra Honoria. Dotek s vlastní smrti ho přiměl vyprávět vytěsněný příběh o svém tragicky zesnulém bratříčkovi jednomu z pacientů. (sator)
  • Epizoda měla být odvysílaná v den atentátu na prezidenta Reagana. Protože ale měli pocit, že obsahuje jistou podobnost se skutečností, rozhodli se ji tvůrci, po dohodě s televizní stanicí, neodvysílat. (sator)
  • Název dílu je převzat z propagačních plakátů „The Life You Save“ („Život, který zachráníte, může být váš vlastní.“) (sator)

Reklama

Reklama