Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 10 (1981) (série)


Komunikační potíže (S10E07)

(epizoda)
  • USA Communication Breakdown

VOD (1)

Obsahy(1)

Zraněný severokorejský voják Kim se nechce nechat ošetřit od Američanů. Po ošetření má být dopraven do jihokorejského zajetí. V eskortě, která na něj čeká, je jeho bratr. Mají zakázaný kontakt, ale Hawkeye a Margareta jim dokáží poradit... (TV Nova)

Recenze (6)

ArthasKarfa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Charles má noviny, protože myslí logicky a dopředu. Ostatní ne, ale chtějí jeho noviny. A tak je Charles nepřítel č. 1, protože si chce svoje noviny přečíst. :) Pokračování bitvy o noviny a úroveň je vtipná. ()

Rattlehead 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jeden z mých oblíbených dílů. Ani ne tak kvůli dějové lince o dvou korejských bratrech, ale hlavně kvůli Charlesovi a jeho novinám. V táboře je výpadek dodávky novin, ale Charles má své vlastní distribuční kanály a tedy i noviny na čtení. Chce si je uchovat pro sebe, jako jednu z mála vymožeností civilizace, ale to je v táboře plném lidí samozřejmě dost obtížné... ()

Reklama

sator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Charles novinový magnát... Když přestanou chodit noviny do tábora, říká Potter (Harry Morgan), že pro něj je to o to horší, protože to bylo těsně před tím než se chystal vyznal lásku Li'l Abner dívce Daisy Mae. Nejedná se o žádné celebrity jak by se zdálo, ale o postavy z komiksu "Li'l Abner" který vycházel od roku 1943, a byl otiskován v novinách. ()

Zajímavosti (2)

  • Když přestanou chodit noviny do tábora, říká Potter (Harry Morgan), že pro něj je to o to horší, protože to bylo těsně před tím, než se chystal vyznal lásku Li'l Abner dívce Daisy Mae. Nejedná se o žádné celebrity jak by se zdálo, ale o postavy z komiksu „Li'l Abner“, který vycházel od roku 1943 a byl otiskován v novinách. (sator)
  • Poté, co Charles (David Ogden Stiers) obviňuje všechny v táboře, že mu kradou noviny, se v jídelně objevuje scéna, kdy ho každý odmítá, až po plukovníka Pottera, který mu říká: „Winchestere, tuším že tě Rogers nikdy nepotkal, že?“ Toto je odkaz na prohlášení, které kdysi učinil Will Rogers: „Nikdy jsem nepotkal muže, kterého bych neměl rád.“ (sator)

Reklama

Reklama