Reklama

Reklama

M*A*S*H - Série 10 (1981) (série)


To byl den po Vánocích (S10E10)

(epizoda)
  • USA 'Twas the Day After Christmas

VOD (1)

Obsahy(1)

V MASHI slaví Vánoce angličtí spojenci. 25. prosince si důstojníci a vojáci na den vymění svá místa. Klinger je velitel a Potter úředník. Nejhůře dopadl Charles - musí do kuchyně. (TV Nova)

Recenze (5)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výměna rolí hlavních charakterů přinesla hodně humoru, hlavně Potter zmatený úředničinou, Klinger v roli velícího a především jako obvykle perlící Charles, který chudák vyfásl tu nejhorší službu. Ale ustál to s důstojností sobě vlastní.... ()

Zajímavosti (3)

  • Název epizody vychází z básně Clementa Clarka Moora – „Návštěva svatého Mikuláše (Noc před Vánocemi)“. Báseň, která byla poprvé publikována anonymně v roce 1823 a později byla připsána Moorovi, který prohlásil své autorství v roce 1837. (sator)
  • Při přiřazování nových rolí každému členovi týmu MASH, Klinger (Jamie Farr) označuje Kellye jako sestru Nakaharu, což je ale skutečné příjmení herečky, správně mělo být jméno Kellye Yamato. (sator)
  • Klinger říká Potterovi: „Dal jste kopírák obráceně, ale to je v pořádku, dokázal jsem je přečíst v zrcadle.“ Není to tak, obrácený kopírák způsobí jen to, že se originál napíše na zadní stranu psaného textu. (sator)

Reklama

Reklama